captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kijevo „Dinamo“ futbolininkai užsitikrino vietą Europos lygos atkrintamosiose varžybose

Europos futbolo lygos turnyro ketvirtojo turo rungtynėse B grupėje ketvirtadienį Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 1:0 (0:0) įveikė Berno „Young Boys“ (Šveicarija) ekipą ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Pergalingą įvartį 70-ąją min. įmušė Vitalijus Bujalskis.

„Dinamo“, likus dviem turams iki grupių etapo pabaigos, turi 10 taškų ir antrąją vietą užimančią Belgrado „Partizan“ (Serbija) komandą lenkia penkiais taškais, o trečiojoje pozicijoje esantį „Young Boys“ klubą - septyniais taškais.

„Partizan“ futbolininkai ketvirtadienį savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo Korčės „Skenderbeu“ (Albanija) ekipą.

Europos lygos varžybose dalyvauja 48 klubai, suskirstyti į 12 grupių. Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių ekipas.

IV turo rungtynių rezultatai

A grupė.

Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) - „Astana“ (Kazachstanas) 0:1 (0:0). Įvartis: Patrick Twumasi (58).

Prahos „Slavia“ (Čekija) - „Villarreal“ (Ispanija) 0:2 (0:1). Carlos Bacca (15), Simon Deli (89 - į savo vartus).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).

1. „Villarreal“ 4 2 2 0 7-3 8

2. „Astana“ 4 2 1 1 7-4 7

3. „Slavia“ 4 1 2 1 4-5 5

4. „Maccabi“ 4 0 1 3 0-6 1.

B grupė.

Belgrado „Partizan“ (Serbija) - Korčės „Skenderbeu“ (Albanija) 2:0 (1:0). Zoran Tošič (39), Leandre Tawamba (66).

Berno „Young Boys“ (Šveicarija) - Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 0:1 (0:0). Vitali Bujalskij (70).

Lentelė.

1. „Dinamo“ 4 3 1 0 9-5 10

2. „Partizan“ 4 1 2 1 5-4 5

3. „Young Boys“ 4 0 3 1 4-5 3

4. „Skenderbeu“ 4 0 2 2 2-6 2.

C grupė.

Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) - „SC Braga“ (Portugalija) 1:1 (0:0). Marcelinho (68); Fransergio (83).

Stambulo „Istambul Basaksehir“ (Turkija) - „TSG 1899 Hoffenheim“ (Vokietija) 1:1 (0:0). Edin Visca (90+3); Florian Grillitsch (47).

Lentelė.

1. „Ludogorec“ 4 2 2 0 5-2 8

2. „Braga“ 4 2 1 1 5-5 7

3. „TSG 1899 Hoffenheim“ 4 1 1 2 6-6 4

4. „Istambul Basaksehir“ 4 0 2 2 3-6 2.

D grupė.

Atėnų AEK (Graikija) - „AC Milan“ (Italija) 0:0.

„Rijeka“ (Kroatija) - Vienos „Austria“ (Austrija) 1:4 (0:1). Domagoj Pavičič (61); Dominik Prokop (41, 62), Tarkan Serbest (73), Christoph Monschein (83). Pašalintas - Josip Mišič („Rijeka“, 72).

Lentelė.

1. „AC Milan“ 4 2 2 0 8-3 8

2. AEK 4 1 3 0 4-3 6

3. „Austria“ 4 1 1 2 8-11 4

4. „Rijeka“ 4 1 0 3 7-10 3.

E grupė.

Liono „Olympique“ (Prancūzija) - Liverpulio „Everton“ (Anglija) 3:0 (0:0). Bertrand Traore (68), Houssem Aouar (76), Memphis Depay (88). Pašalintas - Morgan Schneiderlin („Everton“, 80).

Nikosijos „Apollon“ (Kipras) - Bergamo „Atalanta“ (Italija) 1:1 (0:1). Emilio Zelaya (90+4); Josip Iličič (35 - iš 11 m).

Lentelė.

1. „Atalanta“ 4 2 2 0 8-3 8

2. „Olympique“ 4 2 2 0 7-3 8

3. „Apollon“ 4 0 3 1 5-7 3

4. „Everton“ 4 0 1 3 3-10 1.

F grupė.

Maskvos „Lokomotiv“ (Rusija) - Tiraspolio „Sheriff“ (Moldova) 1:2 (1:1). Jefferson Farfan (26); Ziguy Badibanga (41), Josip Brezovec (58).

„Koebenhavn“ (Danija) - Zlyno „Fastav“ (Čekija) 2:0 (1:0). Michael Luftner (40), Benjamin Verbič (49, 90+2).

Lentelė.

1. „Koebenhavn“ 4 1 3 0 4-1 6

2. „Sheriff“ 4 1 3 0 3-2 6

3. „Lokomotiv“ 4 1 2 1 5-3 5

4. „Fastav“ 4 0 2 2 1-7 2.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...