Įsibėgėjanti „Brose“ Eurolygoje pasiekė trečiąją pergalę paeiliui

Bambergo „Brose“ (3-2) penktajame Eurolygos ture išvykoje 75:69 (30:18, 13:16, 16:19, 16:16) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-3) krepšininkus ir šiame turnyre iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Andrea Trinchierini auklėtiniai itin sėkmingai pradėjo susitikimą, kai po pirmajame kėlinyje surengto spurto 13:2 susikrovė 13 taškų persvarą (22:9), kuri praktiškai nepakito ir prieš ilgąją pertrauką (43:34).

Trečiojo kėlinio pabaigoje šeimininkai atkuto ir laimėjo atkarpą 7:0, kuri leido priartėti iki 4 taškų (50:54), tačiau likus 30 sekundžių iki ketvirčio pabaigos Maodo Lo smeigė tritaškį ir nutraukė Bambergo klubo tylą bei padidino ekipos persvarą iki 7 taškų (57:50).

Lemiame ketvirtyje Tayloras Rochestie pelnė 7 taškus paeiliui, dar du pridėjo Mathiasas Lessortas ir iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms ekipas teskyrė 2 taškai (67:69). Vis dėlto svečiai atlaikė ir šią „Crvena Zvezda“ bangą bei atsakė 4 taškais paeiliui ir padidino savo persvarą iki 6 taškų (73:67), taip nulemdami rungtynių baigtį.

„Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestie 22 (6/7 dvit.), Mathiasas Lessortas 14 (9 atk. kam.), Milko Bjelica 11.

„Brose“: Augustine‘as Rubitas 15 (6/9 dvit.), Ricky Hickmanas 12, Leonas Radoševičius 11 (4/4 dvit.).