LKL čempionate „Lietkabelis“ iškovojo aštuntą pergalę iš eilės

Aukštaitijos derbyje nugalėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (8-0) ir toliau lieka vienintele komanda, 2017-18 m. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone nepatyrusia pralaimėjimo.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

18 taškų pranašumą iššvaistę, tačiau lemiamomis akimirkomis tiksliau sužaidę Artūro Štalbergo auklėtiniai 85:75 (23:18, 32:21, 9:19, 16:12) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3-3).

Dar antrojo kėlinio pradžioje „Lietkabelis“ susikrovė dviženklį pranašumą (32:21), o prieš ilgąją pertrauką skirtumas išaugo iki 16 taškų (55:39).

„Turime didesnę rotaciją, išlaikėme agresyvumą gynyboje, – gerą pirmąją rungtynių dalį komentavo Adas Juškevičius. – Mes juos nuvarginome, jie pradėjo daryti klaidas, todėl ir nutolome.“

Po Juliaus Kazakausko tritaškio metimo „Pieno žvaigždės“ išsiveržė į priekį (65:64). Visgi tada jau „Lietkabelis“ atsakė spurtu 14:3 ir vėl atstatė dviženklį pranašumą (78:68).

Pasvaliečiai rungtyniavo be komandą palikusio lyderio Ryano Harrow. Gynėjas vidutiniškai rinko po 15,2 taško ir atlikdavo po 4,4 rezultatyvaus perdavimo.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 20, Artūrs Ausėjs 14, Ignas Fiodorovas 9, Nikita Balašovas 8.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius ir Žanis Peiners po 16, Garry Taltonas 11, Gintaras Leonavičius 9, Simas Jasaitis 8, Darjušas Lavrinovičius 7.