Į aikštę grįžęs M. Kuzminskas „Knicks“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Iki mačo su „Washington Wizards“ pabaigos likus žaisti 29 sek. Mindaugas Kuzminskas dėjimu sumažino atsilikimą iki 6 taškų, tačiau „New York Knicks“ neišsigelbėjo ir pralaimėjo namuose 103:110 (26:26, 30:30, 25:27, 22:27).

Blauzdos traumą pastaruoju metu gydęsis lietuvis rungtyniavo po daugiau nei mėnesio pertraukos.

Per 7 minutes ketvirtajame kėlinyje M.Kuzminskas atliko 7 metimus ir pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/4 trit.).

„Knicks“ komanda ikisezoniniame cikle lieka be pergalių – pralaimėjo visas penkerias rungtynes.

„Knicks“ šiame mače žaidė be Kristapo Porzingio ir Joakimo Noah.

Niujorko komanda NBA sezoną pradės spalio 20 d. rungtynėmis su „Oklahoma City Thunder“ ekipa.

„Knicks“: Timas Hardaway 23, Dougas McDermottas 21, Enesas Kanteris 15, Michaelas Beasley 10.

„Wizards“: Bradley Bealas 24, Kyle’as Oubre‘as 21, Jasonas Smithas 17, Otto Porteris 11, Tomas Satoransky 10.