Sportas

2013.05.30 15:11

Oficialu: 2014 m. „Williams“ naudos „Mercedes“ variklius

f-1.lt2013.05.30 15:11

Williams“ atstovai ketvirtadienį oficialiai paskelbė pasirašę ilgalaiką sutartį su „Mercedes“ ir naudosiantys šio gamintojo variklius nuo 2014 m., rašo f-1.lt.

„Williams“ atstovai ketvirtadienį oficialiai paskelbė pasirašę ilgalaiką sutartį su „Mercedes“ ir naudosiantys šio gamintojo variklius nuo 2014 m., rašo f-1.lt.

 Britų ekipa prieš kelis metus atsisakė „Cosworth“ motorų ir jau kurį laiką naudoja „Renault“ motorus. Besiruošiant kitų metų sezonui ir naujų variklių erai, komanda kitiems metams nusprendė pasirinkti „Mercedes“ motorus.

Britų ekipa kitais metais taip pat naudos vokiečių gamintojo energijos rekuprerosijos sistemą, tuo metu transimisiją kurs ir gamins pati.

„Džiaugiuosi galėdamas paskelbti apie naują asociacija su „Mercedes-Benz“ 2014 metams, – sakė komandos savininkas Frankas Williamsas. – „Mercedes-Benz“ iki šiol buvo vienas sėkmingiausių variklių tiekėjų šiame sporte. Mes tikime, jog kitiems metams jie sukurs tikrai gerą motorą. Tuo pačiu norėčiau pasinaudoti proga ir padėkoti „Renault“ už partnerystę, kurią atnaujinome 2012 m.“

Šiemet variklius „Williams“ ekipai tiekianti „Renault“ praėjusį savaitgalį oficialiai paskelbė, jog nuo kitų metų jų motorus naudos „Red Bull“ bei „Toro Rosso“ komandos.

Apie tai, jog prancūzų variklius kitais metais naudos ir „Caterham“ ekipa, anksčiau užsiminė komandos savininkas Tony Fernandesas.

Primename, jog ilgalaikę sutartį su „Mercedes“ yra pasirašiusi ir „Force India“ ekipa.