F. Černychas puikiu smūgiu patiesė Lenkijos čempionus

Sekmadienį įvykusiose Lenkijos pirmenybių dešimto turo rungtynėse sužibėjo Lietuvos rinktinės puolėjas Fedoras Černychas, kuris pelnė vienintelį ir pergalingą mačo su „Legia“ įvartį.

Lietuvis tiksliu ir galingu šūviu iš toli pasižymėjo 87-ąją minutę išvesdamas komandą į priekį. Daugiau įvarčių rungtynėse pelnyta nebuvo, tad „Jagiellonia“ namuose iškovojo svarbią pergalę 1:0.

Antras rungtynes iš eilės įvartį pelnęs F. Černychas žaidė nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės. Tuo tarpu jo komandos draugas Arvydas Novikovas aikštėje pasirodė po keitimo, 81-ąją rungtynių minutę.

Po dešimties turų, keturių rungtynių be pergalės seriją Lenkijos čempionate nutraukusi „Jagiellonia“ žengia ketvirta, o praėjusių metų čempionai „Legia“ tik šešti.