2013.05.29 11:23

Kauno šaudymo iš lanko pirmenybėse triumfavo T. Lubys ir V. Šigauskas

ELTA2013.05.29 11:23

Kauno miesto šaudymo iš lanko pirmenybių nugalėtojams tapo klaipėdietis Taurūnas Lubys ir kaunietis Vladas Šigauskas.

Olimpinių lankų grupės finale T. Lubys 6:4 įveikė Lenardą Bernotą. Abu sportininkai atstovauja Klaipėdos „Harmonijos“ klubui.

Bronzos medalį iškovojo Kauno miesto jaunalietuvių sporto organizacijos sportininkas Jonas Skačkauskas. Jis kovoje dėl trečiosios vietos 6:4 įveikė Gytenį Janušą iš Vilniaus LSK klubo.

Skriemulinių lankų grupės finale V. Šigauskas užtikrintai 6:0 nugalėjo vilnietį Tomą Liekį.

Mažajame finale uteniškis Marius Grigaravičius 7:1 nugalėjo kaunietį Andrių Špadą.