„Pieno žvaigždžių“ krepšininkai nugalėjo Latvijos ekipą

Europos čempionate Ukrainos nacionalinei ekipai atstovavęs Viačeslavas Bobrovas draugiškose rungtynėse pirmą kartą apsivilko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ marškinėlius, o jo prisijungimą vainikavo puikus Artūro Ausėjo pasirodymas ir pasiekta pergalė, teigiama klubo pranešime.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

17 taškų pranašumą trečiojo kėlinio pabaigoje turėję Rimanto Grigo auklėtiniai per lemiamą ketvirtį jo neišsaugojo, tačiau iniciatyvos iš savo rankų neišleido ir 93:90 (26:20, 28:21, 20:21, 19:28) įveikė Uogrės „Ogre“ ekipą iš Latvijos.

Sekmadienį pasvaliečiai Prienuose sužais paskutinį draugišką susitikimą su „Astanos“ krepšininkais.

Komandą į priekį vedęs A. Ausėjs per 30 minučių pelnė 27 taškus (3/5 dvitaškiai, 6/18 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

Nuo suolo pakilęs V. Bobrovas žaidė 13 minučių, per kurias pasižymėjo 5 taškais (1/1 dvitaškiai, 3/5 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždžių“ gretose savojo šanso sulaukė visi vienuolika krepšininkų, iš kurių mažiausiai, beveik septynias minutes, žaidė 17-metis biržietis Šarūnas Valunta.

„Pieno žvaigždės“: Artūras Ausėjs 27, Nikita Balašovas 15 (8 atk. kam.), Ignas Fiodorovas 13, Tomas Galeckas 10, Seanas Hillas 9, Julius Kazakauskas 5, Tomas Lekūnas 5, Viačeslavas Bobrovas 5, Aleksejus Žukanenka 2, Šarūnas Valunta 1, Steponas Babrauskas 1.

„Ogre“: Guntis Sipolinš 20, Rinalds Sirsninš 18 (8 rez. perd.), Janis Poznaks 10, Rihards Zebergas 10.