2017.08.31 21:58

Pirmąją pergalę Europos krepšinio čempionate įsirašė Vokietija

BNS2017.08.31 21:58

Europos čempionato B grupės turnyras ketvirtadienį startavo Vokietijos ir Ukrainos rungtynėmis. Nors ukrainiečiai puikiai pradėjo dvikovą, atsilaikyti jiems nepavyko. Vokietija įsirašė pirmąjį tašką – 75:63 (9:16, 30:17, 19:14, 17:16).

Nors prieš dvikovą favorite buvo laikoma Vokietija, rungtynių pradžioje ukrainiečiai nemaloniai nustebino savo priešininkus.

Rungtynių pradžioje vokiečiai labai sunkiai rado kelius link varžovų krepšio ir po pirmojo kėlinio turėjo net 7 taškų deficitą (6:19).

Vis dėlto antrajame kėlinyje viskas stojo į vietas. Dennisas Schroderis vis dažniau ėmėsi iniciatyvos ir baigdavo kone kas antrą vokiečių ataką ir šie ne tik greitai pasivijo savo priešininkus, bet ir šovė į priekį – 39:33.

Po didžiosios pertraukos vokiečiai toliau užtikrintai laikė rungtynių vadžias savo rankose ir didino persvarą.

Vokietija: Dennisas Schroderis 32 (7 rez. perd.), Robinas Benzingas 17, Johannesas Voigtmannas 8, Danielis Theisas 7 (8 atk. kam.), Maodo Lo 5.

Ukraina: Aleksandras Mišula 12, Artiomas Pustovojus 11, Ruslanas Otverčenka 8.