G. Bagdonas dviračių lenktynėse Prancūzijoje pakilo į aštuntą vietą

Prancūzijoje vykstančiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour du Poitou Charentes“ (UCI I kategorija) Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) po ketvirto etapo bendroje įskaitoje pakilo į aštuntą vietą.
Asociatyvinė Reuters/Scanpix nuotr.

Lyderiu tapo danas Mads Pedersen („Trek – Segafredo“). G. Bagdonas nuo jo atsilieka 1 min. 17 sek., teigiama pranešime spaudai.

Iš 141-o startavusio dviratininko klasifikuotas 131-as.

Ketvirtadienį vyko du etapai. Trečią etapą (94,7 km) laimėjo italas Elia Viviani („Sky“) – 2:08.32 (vid. greitis – 44,206 km/h). G. Bagdonas finišavo 26-as. Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-49-ą vietas užėmusiems dviratininkams. Ketvirtą etapą – 20,6 km pavienio starto lenktynes – laimėjo M. Pedersenas – 23.25 (vid. greitis – 52,783 km/h). G. Bagdonas (+1.08) užėmė 12-ą vietą. 31-erių metų Lietuvos dviratininkas šį sezoną į 20-uką pateko devintą kartą.

Penkių etapų lenktynės baigsis penktadienį.