captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pasaulio čempionas A. Gudžius išlieka kuklus: tiesiog dirbame savo darbą

Pirmadienio vakarą iš Londono į Lietuvą sugrįžo pasaulio čempionato auksu  pasipuošęs 26-erių metų disko metikas Andrius Gudžius. Jį pasitiko minia artimųjų ir gerbėjų, taip pat Karinių oro pajėgų orkestras.
P. Garkausko/DELFI.lt nuotr.
P. Garkausko/DELFI.lt nuotr.

Kalbėdamas LRT TELEVIZIJAI A. Gudžius sakė, kad džiaugiasi tokiu dideliu palaikymu ir kad pavyko išpildyti žmonių lūkesčius.

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate A. Gudžius diską nusviedė 69 metrus 21-ą centimetrą. Tai asmeninis disko metiko rekordas.

A. Gudžius pripažįsta, kad išvykdamas į Londoną iš to pačio Kauno oro uosto turėjo didelių ambicijų. Tiesa, jas atletas laikė savo viduje ir garsiai nekalbėjo. „Geriau kalbėti, kai darbas atliktas. Išvykdamas tikėjausi patekti į vakarines varžybas, tada į vakarinių varžybų finalą, o tada gal ir kovoti dėl medalių. Išvykdamas taip tyliai tyliai tarp eilučių buvau pasakęs. Labai stipriai to neplanavome ir norėjome darbais, o ne žodžiais įrodyti. Labai smagu, kad pavyko“, – šypteli A. Gudžius.

Dabar grįžęs pasaulio čempionas iš laikino Kauno oro uosto angaro buvo pervestas į pagrindinį pastatą, kad jį galėtų pasitikti gerbėjai – tarp jų buvo ir LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kauno ir Kauno rajono savivaldybių atstovai, artimieji, draugai. „Po kelionės dar jaučiuosi pavargęs, tačiau labai maloniai nustebino visa minia žmonių, kurie atėjo manęs palaikyti. Tai labai paglosto širdį, labai paglosto savimeilę. Esu be galo laimingas ir patenkintas grįžęs į Lietuvą“, – teigė A. Gudžius.

Per visą disko metimo istoriją, pasaulio čempionais yra tapę tik du jaunesni nei A. Gudžius atletai. „Aš to net nežinojau ir nesiekiau gerinti kažkokių rekordų. Tiesiog dirbome savo darbą, o kažkoks papildomas bonusiukas prie medalio paglosto širdį“, – sako 26 metų A. Gudžius.

Lietuvis tikisi, kad ateityje dar pavyks ant nugalėtojų pakylos stoti kartu su sidabro ir bronzos nugalėtojais – Švedijos ir Jungtinių Valstijų atstovais.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas 2017

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...