2013.04.18 17:58

Lietuvos tenisininkės Federacijos taurėje šventė antrąją pergalę

ELTA2013.04.18 17:58

Lietuvos moterų teniso rinktinė Juodkalnijoje vykstančio neoficialaus pasaulio moterų teniso komandų čempionato – Federacijos taurės (Fed Cup) varžybų – II grupės Europos/Afrikos zonos turnyro antrajame B grupės mače ketvirtadienį 2-1 įveikė Graikijos komandą ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

17-metė Justina Mikulskytė 1:6, 1:6 pralaimėjo 20-metei Despinai Papamichail (608-oji pasaulio raketė), tačiau vėliau 27-erių metų Lina Stančiūtė (487) 5:7, 6:2, 6:1 įveikė 17-metę Maria Sakkari (621), o lemiamame dvejetų mače L. Stančiūtė ir J. Mikulskytė 4:6, 6:0, 6:2 įveikė Despoiną Vogasari (664) ir D. Papamichail.

Paskutiniame mače lietuvės dėl pirmosios vietos B grupėje kovos su taip pat be pralaimėjimų žengiančiomis Juodkalnijos tenisininkėmis. Abi šios rinktinės tęs kovą dėl patekimo į I grupę.

A grupėje rungtyniauja Estijos, Latvijos, Suomijos ir Tuniso rinktinės.

1–2 vietas grupėse užimsiančios rinktines kovos dėl patekimo į aukštesnę grupę, o 3–4 vietas užimsiančios ekipos žais dėl išlikimo II grupėje.