2016.11.26 18:11

S. Aguero išgelbėjo „Manchester City“ nuo prarastų taškų

BNS2016.11.26 18:11

„Burnley“ po 14 minutę pelnyto Deano Marney įvarčio pirmavo prieš „Manchester City“ ekipą, tačiau Sergio Aguero galiausiai atnešė Pepo Guardiolos auklėtiniams devintą pergalę Anglijos „Premier“ lygos turnyre.

Manchester City“ išvykos rungtynes laimėjo 2:1. S.Aguero rezultatą išlygino 37, o persvėrė – 60 minutę.

„City“ su 30 taškų bent laikinai grįžo į turnyrinės lentelės viršūnę, tačiau miestiečius šiame ture vėl gali aplenkti „Chelsea“ (28 taškai) ir „Liverpool“ (27).

S.Aguero 2016 metais „Premier“ lygoje pasižymėjo jau 27 įvarčiais – aštuoniais daugiau nei bet kuris kitas žaidėjas.

Per pastarąsias 34-erias rungtynes „Premier“ lygoje argentinietis įmušė 33 įvarčius. Jis jau yra įmušęs 29-nioms iš 30-ties „Premier“ lygos komandų, su kuriomis teko žaisti.