2016.11.05 18:56

Po nesėkmės Berlyne „Lietuvos rytas“ pyktį išliejo ant pasvaliečių

DELFI.lt2016.11.05 18:56

Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate šeštadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ (7/3) antrąjį ratą pradėjo užtikrinta pergale 94:57 (25:15, 23:15, 26:17, 20:10) prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (5/5) ir į savo sąskaitą įsirašė septintąją pergalę.

Svečiai tik kartą pirmavo pirmomis mačo sekundėmis, kai Justas Tamulis pataikė tolimą metimą.

Aikštės šeimininkai nejuokavo: pelnė 14 taškų be atsako ir nutolo 14:3.

Per pirmąjį kėlinį „Lietuvos rytas“ išsaugojo dviženklę persvarą – 25:15.

Antrame ketvirtyje po Dericko Low taiklių baudų metimų svečiai priartėjo – 25:19, tačiau „Lietuvos rytas“ neleido įsibėgėti „Pieno žvaigždėms“.

Laimėta atkarpa 14:3 leido prieš pertrauką nutolti, po dviejų kėlinių „Lietuvos rytas“ pirmavo 48:30.

Antrojoje mačo pusėje šeimininkai tvirtai laikė žaidimo vadeles ir neleido svečiams grąžinti intrigos. Po trijų kėlinių švieslentė fiksavo solidų aikštės šeimininkų pranašumą 74:47.

Paskutinis ketvirtis virto formalumu, besibaigiant rungtynėms komandas skyrė daugiau nei 30 taškų.

Lietuvos rytas“ sutriuškino svečius 94:57 (25:15, 23:15, 26:17, 20:10) ir į savo savo sąskaitą įsirašė 7-ąją pergalę.

„Lietuvos rytas“: D. Loganas 20, R. Giedraitis 15, D. Gailius 14, A. Jomantas ir J. Jucikas po 8, A. Lapeta 6, C. Fisheris 5, R. Broadusas 3, D. Gordonas 2 taškai.

„Pieno žvaigždės“: S. Babrauskas 14, D. Lowas 12, A. Agafonovas 9, V. Dilys 6, D. Balentine`as, I. Fiodorovas ir J. Tamulis po 3, E. Dimša 2, K. Babrauskas taškų nepelnė.