2016.11.03 23:44

M. Kalniečio komanda Eurolygoje pralaimėjo po pratęsimo

ELTA2016.11.03 23:44

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų penktojo turo rungtynėse ketvirtadienį Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) komanda, kuriai atstovauja Mantas Kalnietis, svečiuose po pratęsimo 102:106 (21:18, 25:20, 18:23, 27:30; 11:15) pralaimėjo Bambergo „Brose“ (Vokietija) krepšininkams.

Milano komandoje (2 pergalės/3 pralaimėjimai) Rakimas Sandersas surinko 25 taškus, Alessandro Gentile – 18, , Jamelas McLeanas – 17, Ricky Hickmanas – 15.

M. Kalnietis per 11 min. pelnė 4 taškus (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 0/1, baudos 0/2), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

Bambergo ekipai (2/3) Darius Milleris pelnė 27 taškus, Nicolo Mellis – 15, Leonas Radoševičius – 14, Nikos Zisis – 13, Janis Strėlniekas – 10.

Pergalingą žygį Eurolygoje pratęsė nugalėtojos titulą ginanti Maskvos CSKA (Rusija) komanda. Ji svečiuose 81:75 (25:21, 19:7, 22:23, 15:24) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ekipą ir iškovojo penktąją pergalę.

CSKA komandai Nandas de Kolo pelnė 23 taškus, Aaronas Jacksonas – 15, Kyle`as Hinesas – 13, Andrejus Voroncevičius – 11, Milošas Teodosičius – 10.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.