2016.10.31 09:10

Nepaisant prasto D. Sabonio pasirodymo jo komanda įveikė „Lakers“ klubą

DELFI.lt2016.10.31 09:10

Oklahomos „Thunder“ (3/0) krepšininkai tęsia sėkmingą NBA sezono startą – į savo kraitį įsidėjo jau trečiąją pergalę iš tiek pat galimų. Šįkart Billy Donovano auklėtiniai namų arenoje 113:96 (30, 28:22, 19:25, 36:25) pranoko Los Andželo „Lakers“ (1/2) komandą.

„Thunder“ marškinėlius vilkintis Domantas Sabonis šias rungtynes vėl pradėjo starto penkete, tačiau iškart susidūrė su problemomis. Akivaizdžiai mikrodvikovą Juliui Randle'ui pralaimėjęs lietuvis vos per 2:39 min. susirinko dvi asmenines pražangas ir buvo priverstas atsisėsti ant suolo. Antrame kėlinyje 20-metis NBA naujokas ant parketo žengė dar 35-ioms sekundėms, o po pertraukos rungtyniavo tik pirmąsias 3:26 min. Per likusį rungtynių laiką treneris rėmėsi labiau patyrusių aukštaūgių paslaugomis.

Per kiek mažiau nei 7 žaidimo minutes D. Sabonis prametė vienintelį dvitaškį, perėmė kamuolį ir atliko bloką, tačiau surinko net 4 asmenines pražangas. Būtent jos ir apkarpė 211 cm ūgio lietuvio laiką aikštėje, o po tokių prastų rungtynių atsirado manančių, kad mūsiškio vietą starto penkete jau turėtų užimti Ersanas Iliyasova.

Tiesa, ir turkas puolime per 26 minutes buvo „tuščias“ (0/1 dvit., 0/5 trit.), tačiau kur kas patikimiau žaidė gynyboje. Per pirmąsias dvejas oficialias rungtynes Domantas aikštelėje atitinkamai praleido 16 ir 17 minučių bei pasižymėjo 5 ir 8 taškais. Abiejuose mačuose legendinio Arvydo Sabonio sūnus dar atkovojo po 4 kamuolius.

Oklahomos ekipą į pergalę vėl vedė Russellas Westbrookas, pasižymėjęs 39-uoju karjeros trigubu dubliu: 33 taškai, 16 rezultatyvių perdavimų ir 12 atkovotų kamuolių.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 33, Victoras Oladipo 20, Enesas Kanteris 16, Stevenas Adamsas 14 (12 atk. kam.), Andre Robersonas 8 taškai.

„Lakers“: Julius Randle`as (9 atk. kam.) ir D`Angelo Russellas (7/20 metimai iš žaidimo, 5 rez. perd.) po 20, Nickas Youngas 16, Jordanas Clarksonas 12 taškų.