Sportas

2016.10.07 09:12

Penktojo lietuvio debiuto NBA klube dar teks palūkėti

15min.lt2016.10.07 09:12

Egidijus Mockevičius susikabino su „Brooklyn Nets“ komandos nariais per JAV himną prisidėdamas prie susirūpinimo dėl socialinių ir rasinių problemų Amerikoje, bet aikštėje taip ir nepasirodė. Jis buvo vienas iš kelių nerungtyniavusių Bruklino klubo narių. NBA ekipa išbandė bent 15 žaidėjų, bet vietos lietuviui aikštėje neatsirado.

Kartu su E.Mockevičiumi dar nerungtyniavo Bojanas Bogdanovičius, Isaiah Whiteheadas, Beau Beechas bei Caris LeVertas.

Tiesa, „Nets“ ir be lietuvio 101:94 (32:32, 25:27, 20:19, 24:16) nugalėjo „Detroit Pistons“ krepšininkus.

NBA apžvalgininkai skeptiškai vertina E.Mockevičiaus galimybes prasibrauti į „Nets“. Bruklino ekipos priekinėje linijoje tiesiog per didelė konkurencija.

Pagrindinio „centro“ pareigas Brukline atlieka Brookas Lopezas, „Nets“ jam į pagalbą nuo suolo dar įsigijo Justiną Hamiltoną (dveji metai, 6 mln. JAV dolerių).

Teoriškai, į vidurio puolėjo poziciją laikinai gali pasislinkti ir Luisas Scola, Athony Bennettas bei Trevoras Bookeris.

Tiesa, faktas, kad „Nets“ su 24 metų 208 cm ūgio „centru“ sudarė iš dalies garantuotą vienerių metų sutartį rodo, kad komandos direktorius Seanas Marksas tiki europiečiu.

Amerikiečiai teigia, kad jei neprasibraus į pagrindinę komandą prieš NBA sezoną, E.Mockevičius galėtų žaisti „Nets“ priklausančiam klubui Plėtojimosi lygoje, kur visada būtų klubo trenerio Kenny Atkinsono radare.

Galbūt E.Mockevičių išvysime debiutuojantį atimiausiose rungtynėse su Mindaugo Kuzminsko „New York Knicks“ spalio 9-ąją.

Pirmosiose „Nets“ rungtynėse rezultatyviausiai žaidė šiltai vietos sirgalių sutiktas Jeremy Linas, kurio sąskaitoje buvo 21 taškas. Joe Harrisas pridėjo 12, Luisas Scola – 10 taškų.

Detroite labiausiai išsiskyrė Marcusas Morrisas ir Andre Drummondas, surinkę po 17 taškų. Beje, A.Drummondas per 24 minutes spėjo atkovoti net 21 kamuolį ir atlikti bent 20 metimų iš dviejų taškų zonos (8/20).

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius