2016.09.24 20:47

Lietuvos pusmaratonio čempionato Nidoje nugalėtojais tapo V. Dopolskas ir E. Sakalaitė

ELTA2016.09.24 20:47

Šeštadienį Nidoje vykusiame Lietuvos pusmaratonio čempionate aukso medalius iškovojo olimpietis Valdas Dopolskas ir Eglė Sakalaitė.

V. Dopolskas pusės maratono distanciją įveikė per 1 val. 8 min. 19 sek. ir trečią kartą iš eilės tapo Lietuvos čempionu.

Antrąją vietą užėmė Andrejus Jegorovas (1 val. 12 min. 50 sek.), trečiąją - Tomas Venckūnas (1:15.01). T. Venckūnui tai devintasis apdovanojimas Lietuvos pusės maratono čempionatuose (5 aukso, 1 sidabro, 3 bronzos medaliai).

E. Sakalaitė finišavo per 1 val. 32 min. 40 sek. Jai tai buvo pirmasis medalis Lietuvos čempionatuose.

Sidabro medalis atiteko Austėjai Vaičiulienei (1:33.42), bronzos – Giedrei Kubiliūtei (1:34.16).