Sportas

2016.09.07 15:06

Baigėsi 2018 m. pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos turnyrų pirmasis turas

BNS2016.09.07 15:06

Antradienį sužaistos devynerios likusios 2018 metų pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos turnyro pirmojo turo rungtynės trijose grupėse.

Po tris pergales šiuose mačuose iškovojo aikščių šeimininkai ir svečiai, o trys susitikimai baigėsi lygiosiomis:

A grupė
Švedija – Olandija              1:1 (1:0)
Švedija – Marcus Berg (43 min.);
Olandija – Wesley Sneijder (67 min.).
Bulgarija – Liuksemburgas       4:3 (1:0)
Bulgarija – Dimitar Rangelov (16 min.), Marcelinho (65 min.), Ivelin Popov (79 min.), Aleksandar Tonev (90+2 min.);
Liuksemburgas – Aurelien Joachim (60 ir 62 min.), Florian Bohnert (90+1 min.).
Baltarusija – Prancūzija        0:0
   

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Bulgarija              1 1 0 0 4:3 3
2. Olandija               1 0 1 0 1:1 1
3. Švedija                1 0 1 0 1:1 1
4. Baltarusija            1 0 1 0 0:0 1
5. Prancūzija             1 0 1 0 0:0 1
6. Liuksemburgas          1 0 0 1 3:4 0
   

B grupė

Šveicarija – Portugalija        2:0 (2:0)
Įvarčiai – Breel Embolo (23 min.), Admir Mehmedi (30 min.);
raudona kortelė – Granit Xhaka (90 min.; Šveicarija).
Farerų salos – Vengrija         0:0
Andora – Latvija                0:1 (0:0)
Įvartis – Valerijus Šabala (48 min.).
   

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šveicarija             1 1 0 0 2:0 3
2. Latvija                1 1 0 0 1:0 3
3. Vengrija               1 0 1 0 0:0 1
4. Farerų salos           1 0 1 0 0:0 1
5. Andora                 1 0 0 1 0:1 0
6. Portugalija            1 0 0 1 0:2 0
   

H grupė

Kipras – Belgija                0:3 (0:1)
Įvarčiai – Romelu Lukaku (13 ir 61 min.), Yannick Ferreira-Carrasco (81 min.).
Bosnija ir Hercegovina – Estija 5:0 (2:0)
Įvarčiai – Emir Spahič (7 ir 90+2 min., Edin Džeko (23 min. iš 11 m baudinio), Haris Medunjanin (71 min.),  Vedad Ibiševič (83 min.).
Gibraltaras – Graikija          1:4 (1:4)
Gibraltaras - Liam Walker (26 min.);
Graikija – Konstantinos Mitroglou (10 min.), Scott Wiseman (44 min. į savuosius vartus), Konstantinos
Fortounis (45 min.), Vasilios Torosidis (45+1 min.).
   

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Bosnija ir Hercegovina 1 1 0 0 5:0 3
2. Graikija               1 1 0 0 4:1 3
3. Belgija                1 1 0 0 3:0 3
4. Gibraltaras            1 0 0 1 1:4 0
5. Kipras                 1 0 0 1 0:3 0
6. Estija                 1 0 0 1 0:5 0
   

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vokietija              1 1 0 0 3:0 3
2. Azerbaidžanas          1 1 0 0 1:0 3
3. Čekija                 1 0 1 0 0:0 1
4. Šiaurės Airija         1 0 1 0 0:0 1
5. San Marinas            1 0 0 1 0:1 0
6. Norvegija              1 0 0 1 0:3 0
   

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Velsas                 1 1 0 0 4:0 3
2. Austrija               1 1 0 0 2:1 3
3. Airija                 1 0 1 0 2:2 1
4. Serbija                1 0 1 0 2:2 1
5. Gruzija                1 0 0 1 1:2 0
6. Moldova                1 0 0 1 0:4 0
   
E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Danija                 1 1 0 0 1:0 3
2. Kazachstanas           1 0 1 0 2:2 1
3. Lenkija                1 0 1 0 2:2 1
4. Juodkalnija            1 0 1 0 1:1 1
5. Rumunija               1 0 1 0 1:1 1
6. Armėnija               1 0 0 1 0:1 0
   

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Škotija                1 1 0 0 5:1 3
2. Anglija                1 1 0 0 1:0 3
3. Lietuva                1 0 1 0 2:2 1
4. Slovėnija              1 0 1 0 2:2 1
5. Slovakija              1 0 0 1 0:1 0
6. Malta                  1 0 0 1 1:5 0
   

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Ispanija               1 1 0 0 8:0 3
2. Italija                1 1 0 0 3:1 3
3. Albanija               1 1 0 0 2:1 3
4. Makedonija             1 0 0 1 1:2 0
5. Izraelis               1 0 0 1 1:3 0
6. Lichtenšteinas         1 0 0 1 0:8 0
   

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kroatija               1 0 1 0 1:1 1
2. Suomija                1 0 1 0 1:1 1
3. Islandija              1 0 1 0 1:1 1
4. Kosovas                1 0 1 0 1:1 1
5. Turkija                1 0 1 0 1:1 1
6. Ukraina                1 0 1 0 1:1 1
   

2018 metų planetos futbolo pirmenybių Europos zonos atrankoje varžosi 54 rinktinės, suskirstytos į 9 grupes. Į finalinį čempionato etapą pateks grupių nugalėtojai,

o aštuonios geriausios antrąsias vietas užėmusios vienuolikės dėl likusių keturių kelialapių varžysis atkrintamosiose rungtynėse.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius