2016.09.06 16:21

Albanija išplėšė pergalę po pusės paros baigtose rungtynėse su Makedonija

DELFI.lt2016.09.06 16:21

Pirmadienį dėl liūties nutrauktos 2018 metų pasaulio futbolo čempionato Europos zonos G atrankos grupės rungtynės tarp Albanijos ir Makedonijos rinktinių buvo baigtos žaisti antradienį. Išvakarėse dvikova buvo nutraukta 77-ą min., kai rezultatas buvo lygus 1:1 (1:0).

Pratęsus mačą pergalę pavyko išplėšti aikštės šeimininkams albanams. Lemiamą įvartį 89-ą minutę galva pelnė Bekimas Balajus.

Albanai iškovojo tris taškus ir pasivijo G grupėje pirmavusias Ispanijos ir Italijos rinktines. Albanija užima trečią vietą dėl blogesnio įvarčio santykio (+1).

Rezultatas:

Albanija 2 – 1 Makedonija

9' Armando Sadiku [1 – 0]

51' Egzijan Alioski [1 – 1]

89' Bekim Balaj [2 – 1]

Antradienį vakarą žaidžiamos dar aštuonerios pirmo turo rungtynes A, B ir H atrankos grupėse.

2018 metų planetos futbolo pirmenybių Europos zonos atrankoje varžosi 54 rinktinės, suskirstytos į 9 grupes.

Į čempionato finalo etapą pateks grupių nugalėtojai, o aštuonios geriausios antras vietas užėmusios komandos dėl likusių keturių kelialapių varžysis atkrintamose rungtynėse.