2015.09.08 13:45

D. Motiejūnas prarado vietą starto penkete

basketnews.lt2015.09.08 13:45

Keturiolika rungtynių iš eilės starto penketuose pradėdavęs Donatas Motiejūnas praėjusią naktį užleido vietą Gregui Smithui. Hjustono „Rockets“ (40-33) lietuvis kilo nuo atsarginių suolo ir žaidė vos 9 minutes, tačiau tai nesutrukdė jo ekipai pasiekti pergalę.

„Rockets“ namie, net žaisdami be Jameso Hardeno, 98:81 (28:29, 27:21, 30:13, 13:18) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ (49-25).

Prieš mačą buvo paskelbta, kad D. Motiejūną starto penkete keičia G. Smithas. Nors sprendimas nebuvo plačiau komentuojamas, manoma, kad pirmiausia taip pasielgta norint sustabdyti „Clippers“ lyderį Blake`ą Griffiną. G. Smithas yra fiziškai stipresnis už D. Motiejūną.

Lietuvis aikštėje praleido vos 9 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius ir kartą prasižengė.

D. Motiejūną starto penkete pakeitęs G. Smithas per 30 minučių pelnė 9 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

Hjustono komandos starto penkete buvo dar vienas pokytis – vietoje čiurną susižeidusio J. Hardeno mačą nuo pradžių pradėjo Jamesas Andersonas.

Nepaisant netekties, „Rockets“ trečiajame kėlinyje spurtavo 30:13 ir prasidedant ketvirtam kėliniui pirmavo 20 taškų skirtumu. Keturi iš penkių „Clippers“ starto penketo žaidėjų paskutiniame ketvirtyje nė nebepakilo nuo suolo.

„Mes žaidėme baisiai, stengėmės baisiai, buvome nusiteikę baisiai, – po dvikovos kalbėjo „Clippers“ treneris Vinny Del Negro. – Žaidėjai žino, kaip aš jaučiuosi, ir nieko patys nekomentavo.“

„Rockets“: Chandleris Parsonsas, Jeremy Linas ir Francisco Garcia po 15, Omeras Ašikas 13 (12 atk. kam.), Carlosas Delfino 11.

„Clippers“: Chrisas Paulas 19, Jamalas Crawfordas 15, Blake'as Griffinas 12.