2016.08.20 21:37

Devintoji S. Širmelio auklėtinių pergalė Latvijos futbolo pirmenybėse

BNS2016.08.20 21:37

Devintą pergalę septynioliktose Latvijos futbolo čempionato rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą užimantis Sauliaus Širmelio treniruojamas „Jelgava“ (29 taškai) klubas su Mindaugu Grigaravičiumi ir Karoliu Laukžemiu, šeštadienį namuose 2:0 (2:0) įveikęs antrojoje pozicijoje esančią praėjusio sezono bronzos medalininkę Simono Pauliaus atstovaujamą „Ventspils“ (33 taškai) ekipą.

62-ą minutę K. Laukžemį aikštėje pakeitė Olegas Malašenokas, o 86-ą minutę M. Grigaravičių – Andrejus Perepliotkinas.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Borisas Bogdaškinas (5 min.) ir Glebas Kliuškinas (14 min.).

Aštuonių komandų turnyre pirmauja Jūrmalos „Spartaks“ (41 tšk.) vienuolikė, o penktą vietą užima Dariaus Kazubovičiaus atstovaujama Rygos „Rigas FS“ (23 taškai) komanda.