2016.08.14 22:23

„Arsenal“ futbolininkai patyrė nesėkmę šalies pirmenybių starte

ELTA2016.08.14 22:23

Nesėkme 2016-2017 metų Anglijos futbolo elito čempionatą (Premier League) pradėjo šalies vicečempionas Londono „Arsenal“ klubas, sekmadienį namuose 3:4 (1:1) nusileidusi „Liverpool“ vienuolikei.

Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkus į priekį išvedė Theo Walcottas (31 min.), prieš tai nerealizavęs į varžovų vartus skirto 11 metrų baudinio. Tačiau baigiantis kėliniui rezultatą išlygino Philippe'as Coutinho (45+1 min.).

Pirmoje antrojo kėlinio pusėję „Liverpool“ futbolininkai įmušė tris įvarčius be atsako – po kartą pasižymėjo Adamas Lallana (49 min.), darsyk Philippe`as Coutinho (56 min.) ir Sadio Mane (63 min.).

Kai jau atrodė, kad šeimininkai palūžo, po įvartį į svečių vartus įmušė Alexas Oxlade-Chamberlainas (64 min.) bei Calumas Chambersas (75 min.), tačiau daugiau „Arsenal“ komandos žaidėjams nuveikti nepavyko.

Paskutiniosiose pirmojo turo rungtynėse pirmadienį Londono „Chelsea“ klubas priims „West ham United“ vienuolikę.