captcha

Jūsų klausimas priimtas

Neribotam laikui nukeltas Europos aštuoniolikmečių vaikinų čempionatas

„FIBA Europe” vykdomasis komitetas penktadienį nutarė neribotam laikui nukelti Europos U18 vaikinų čempionatą, kuris turėjo vykti Turkijos mieste Samsune liepos 30 – rugpjūčio 7 dienomis.
LKF nuotr.
LKF nuotr.

Toks sprendimas priimtas dėl dabartinės padėties Turkijoje ir kelių nacionalinių federacijų kreipimosi dėl dalyvavimo turnyre, reaguojant į nepilnamečių krepšininkų tėvų kreipimąsi.

„Labai gaila dėl visų komandų, kurios dėl padėties Turkijoje negalės dalyvauti U18 čempionate. Tačiau negalime rizikuoti dėl sportininkų saugumo. Dėl to ir buvo priimtas toks bendras sprendimas, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas. – Federacijos vardu norime padėkoti treneriams, krepšininkams ir aptarnaujančiam personalui už puikų darbą rengiantis čempionatui ir puikius rezultatus per kontrolines rungtynes. Linkime sėkmės ateinančiame sezone”.

„FIBA Europe” vykdomasis komitetas įpareigojo „FIBA Europe” sekretoriatą išnagrinėti galimybes surengti turnyrą arba 2016 m. pabaigoje, arba 2017 m. pradžioje. Jame galės dalyvauti visos komandos, patekusios į nukeltąjį čempionatą.

Komitetas taip pat pareiškė paramą Turkijos krepšinio federacijai, kuri nuolat demonstruoja puikią kompetenciją ir organizacinius sugebėjimus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...