2016.07.20 15:22

L. Grigelis ir J. Tverijonas iškopė į Prezidento taurės turnyro ketvirtfinalį

ELTA2016.07.20 15:22

Vilniuje, Bernardinų sodo teniso aikštyne, vykstančio 27-ojo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos vyrų turnyro Lietuvos Prezidento taurei laimėti vienetų varžybų aštuntfinalyje trečiadienį pirmoji turnyro raketė lietuvis Laurynas Grigelis 6:2, 6:4 nugalėjo 23-ejų metų savo tėvynainį Aleksą Tverijoną.

Mačas truko 1 val. 23 min.

24-erių metų L. Grigelis, kuris pasaulio reitinge užima 436-ąją vietą, atliko keturis neatremiamus padavimus, o jo varžovas – nei vieno.

L. Grigelis ketvirtfinalyje žais su 19-mečiui rusu Ivanu Gachovu (2143). Pastarasis aštuntfinalyje po 1 val. 53 min. trukusios kovos 6:1, 4:6, 6:0 įveikė aštuntąją turnyro raketę 21-erių metų lietuvį Luką Mugevičių (732).

Julius Tverijonas aštuntfinalyje per 3 val. 6 min. 6:7 (4-7), 6:4, 7:5 įveikė 20-metį rusą Dmitrijų Mnuškiną (1656). 22-ejų metų Lietuvos tenisininkas ketvirtfinalyje žais arba su 27-erių metų latviu Krisjaniu Stabiniu, arba su 26-erių metų italu Klaudijumi Fortuna (Claudio Fortuna, 487).

Patekdami į ketvirtfinalį, L. Grigelis ir J. Tverijonas užsitikrino po du Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo taškus. L. Mugevičiui ir A. Tverijonui už patekimą į aštuntfinalį atiteko po vieną reitingo tašką.

Prezidento taurės turnyro prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių. Nugalėtojui atiteks 18 ATP reitingo taškų ir 1440 dolerių čekis.