Sportas

2016.07.19 09:33

D. Motiejūnas šią savaitę tikisi sužinoti, kur žais kitą sezoną

15min.lt2016.07.19 09:33

Donato Motiejūno agentas veda derybas su keliais NBA klubais ir naują sutartį 25-erių krepšininkas nori pasirašyti jau šią savaitę. Užsitęsusios derybos dėl naujo kontrakto kainavo jam vieną iš didžiausių svajonių. Apie tai 213 cm ūgio puolėjas atviravo Lenkijos žiniasklaidai.

D. Motiejūnas vieši Lenkijoje, kur dalyvavo Gdynės „Asseco Prokom“ stovykloje. Šiame Lenkijos klube lietuvis rungtyniavo prieš pat pakildamas į NBA – 2011–2012 metų sezoną.

Beje, už šį sezoną D-Mo labai dėkingas „Asseco Prokom“, kadangi klubas subrandino jį kaip krepšininką ir tapo geru tramplinu į stipriausią krepšinio lygą. O joje Donatas laukia naujos sutarties. „Mano agentas veda pokalbius su daug komandų. Žinau, kad derybos jau pažengusios. Norėčiau jau šią savaitę žinoti, kur žaisiu kitą sezoną“, – Lenkijos žiniasklaidai pareiškė D. Motiejūnas.

Nors didžiulė tikimybė, kad jis liks Hjustone, 25-erių puolėjas dar nekonstatuoja to kaip fakto: „Tuos ketverius metus Hjustone jaučiausi labai gerai. Bet ko išmokau, tai kad NBA viskas gali pasikeisti per vieną dieną. Taip kad visko gali būti.“

Garbingo fakto jis šią vasarą negalės įsirašyti ir į savo istoriją. Dėl užsitęsusių klubo paieškų D. Motiejūnas negalėjo prisijungti prie Lietuvos rinktinės, kuri žais Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

„Mano svajonė – žaisti olimpinėse žaidynėse. Lietuvos krepšinio federacija man paskambino ir pasakė, kad turiu apsispręsti per vieną dieną. Bet aš atsakiau, kad negaliu priimti galutinio sprendimo, nes dar nepasirašiau sutarties su NBA komanda. O tai siejasi ir su draudimo reikalais. Negaliu sau leisti žaisti be jokios apsaugos“, – tikino D. Motiejūnas.

Jis pridūrė, kad dabar neturi jokių sveikatos problemų. Po sezono jis mėnesį praleido Vankuveryje, kur dirbo su nugaros specialistu. Po įvairių procedūrų lietuvis dabar jaučiasi kur kas geriau ir yra pasiruošęs žaisti pilna jėga.