2013.03.21 09:21

„Heat“ panaikino 27 taškų deficitą ir pratęsė pergalių seriją

basketnews.lt2013.03.21 09:21

Majamio „Heat“ (53-14) pergalių serija buvo atsidūrusi pavojuje. Tačiau LeBronas Jamesas neleido, kad ji nutrūktų. Net tada, kai jo komanda atsiliko 27 taškais.

„Heat“ NBA rungtynėse išvykoje 98:95 (24:32, 10:23, 34:22, 30:18) palaužė Klivlendo „Cavaliers“ (22-46) ir laimėjo 24 kartą iš eilės.

Po Tylerio Zellerio dvitaškio su pražanga „Cavaliers“ trečiajame kėlinyje pirmavo 67:40 ir atrodė, kad įspūdingai „Heat“ serijai lemta nutrūkti. Tačiau Jamesas galvojo kitaip.

Trigubą dublį atlikęs „Heat“ lyderis ėmė tempti komandą paskui save ir po jo tritaškio ketvirtajame kėlinyje rezultatas tapo lygus (77:77), o po dar vieno tolimo metimo – ir teigiamas „Heat“ naudai (80:79).

Iki paskutinių sekundžių atkakliai vykusios dvikovos gale „Cavaliers“ komandai nesišypsojo sėkmė. Ji prametė du tritaškius ir buvo priversta pripažinti „Heat“ persvarą.

Jamesas ketvirtajame kėlinyje iš viso surinko 14 taškų, o 27 taškų panaikintas deficitas – didžiausią šį sezoną NBA.

„Šis vyrukas nenori pralaimėti Klivlende. Tik ne šįvakar“, – apie Jamesą kalbėjo jo komandos draugas Dwyane`as Wade`as.

Ketvirtajame kėlinyje Jamesui teko susidurti ir su neįprastu reiškiniu. Vienas gerbėjas, vilkintis marškinėlius, ant kurių užrašyta „Pasiilgome tavęs, grįžk 2014“, pribėgo prie Jameso. „Heat“ lyderis patapšnojo vaikinui per galvą, o jį netrukus išvedė apsauga.

Fanas taip kvietė Jamesą sugrįžti į „Cavaliers“, kai kitais metais turės galimybę tapti laisvuoju agentu.

Cavaliers“: Wayne`as Ellingtonas 20, Tristanas Thompsonas 18, Shaunas Livingstonas 14, Tyleris Zelleris 12 (11 atk. kam.) Alonzo Gee ir C.J. Milesas po 10.

Heat“: LeBronas Jamesas 25 (12 atk. kam., 10 rez. perd.), Mario Chalmersas 17, Chrisas Boshas. Shane'as Battier ir Dwyane'as Wade'as po 11, Ray Allenas 10.