2016.06.03 21:11

„Žalgirio“ krepšininkai – per žingsnį nuo LKL aukso medalių

ELTA2016.06.03 21:11

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) ketvirtosiose finalo rungtynėse penktadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ išvykoje 74:50 (18:11, 11:25, 26:10, 19:4) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3-1.

Žalgiriečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 18:11. Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „Neptūnas“, kuris įpusėjus rungtynėms įgijo 7 taškų persvarą (36:29).

Antroje rungtynių pusėje „Žalgiris“ greitai išsiveržė į priekį ir geros gynybos dėka nuolat didino pranašumą. Po Jerome`o Randle`o ir Brocko Motumo metimų svečių pranašumas pasiekė 16 taškų (62:46). Šeimininkai ketvirtajame kėlinyje pirmuosius taškus pelnė sužaidus beveik 7 minutes ir nebesugebėjo sugrąžinti intrigos.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė J. Randle`as, 12 – B. Motamas, po 7 – Martynas Pocius ir Ianas Vougioukas, po 6 – Renaldas Seibutis ir Paulius Jankūnas (9 atk. kam.).

„Neptūnui“ ekipoje 13 taškų surinko Martynas Mažeika, po 6 – Mindaugas Girdžiūnas, Jerai Grantas, Vytautas Šarakauskas ir Arvydas Šikšnius.

„Žalgiris“ pataikė 22 dvitaškius iš 40 (55 proc.), o „Neptūnas“ – 9 iš 23 (39 proc.). Uostamiesčio ekipa suklydo 21 kartą, o svečiai – 14.

Penktosios finalo rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį Kaune.