2016.06.01 21:12

„Lietuvos ryto“ krepšininkai iškovojo LKL bronzos medalius

ELTA2016.06.01 21:12

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) bronzos medalius iškovojo Vilnius „Lietuvos ryto“ komanda. Vilniečiai trečiosiose mažojo finalo rungtynėse trečiadienį namuose 89:81 (25:24, 22:23, 21:12, 21:22) nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3–0.

Įpusėjus rungtynėms rezultatas dar buvo lygus 47:47, bet po trečiojo kėlinio „Lietuvos rytas“ jau turėjo 9 taškų pranašumą (68:59). Nors ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ dar sumažino atsilikimą iki penkių taškų (81:86), taiklus Deivido Gailiaus tritaškis leido Vilniaus klubui ramiai baigti rungtynes.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Gediminas Orelikas, 15 – Artūras Gudaitis, 14 – Antanas Kavaliauskas, 12 – Mindaugas Lukauskis, 10 – Kšištofas Lavrinovičius.

„Juventus“ ekipoje 18 taškų surinko Spenceris Butterfieldas (11 atk. kam.), 13 – Chavaughnas Lewisas, 11 – Laurynas Samėnas, 10 – Egidijus Dimša.