2016.05.29 19:24

LKL mažajame finale – antroji „Lietuvos ryto“ pergalė

ELTA2016.05.29 19:24

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) antrosiose mažojo finalo rungtynėse sekmadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ svečiuose 83:78 (22:13, 13:20, 26:27, 22:18) nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2–0.

Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir laimėjo pirmąjį kėlinį 22:13. Antrajame ir trečiajame ketvirčiuose iniciatyvą savo rankose turėjo Utenos klubas, kuris ne tik išlygino rezultatą, bet ir įgijo 6 taškų persvarą (60:54). Vis dėlto, trečiojo kėlinio pabaigoje vilniečiai atsigavo ir susigrąžino iniciatyvą, o per paskutines 10 minučių įrodė savo pranašumą.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Antanas Kavaliauskas, 13 – Kšištofas Lavrinovičius, 9 – Gediminas Orelikas.

„Juventus“ ekipoje 19 taškų surinko Chavaughnas Lewisas, 14 – Laurynas Samėnas, 12 – Saulius Kulvietis, po 11 – Spenceris Butterfieldas ir Arminas Urbutis.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį Vilniuje.