Sportas

2016.05.18 12:26

G. Titenis: negaliu praleisti progos susikauti su būsimais varžovais Rio

LRT.lt2016.05.18 12:26

Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas Giedrius Titenis visą dėmesį yra sutelkęs pasirengimui olimpinėms žaidynėms Rio de Žaneire, rašoma pranešime spaudai. Tačiau net ir specialiai nesirengdamas Europos čempionatui, jis iškovojo 100 m plaukimo krūtine bronzą.

„Tai man tarsi gera treniruotė. Galiu pasitikrinti save su puikiais varžovais – vėl likau trečias. Tie patys plaukikai bus ir vieni pagrindinių mano konkurentų Rio. Su jais galimybė startuoti tokiose varžybose, kaip Europos čempionatas, yra labai vertinga ir negalima jos praleisti“, – sakė G. Titenis.

26 metų anykštėnas, pasirengimą olimpiadai suskirstęs etapais, teigia, kad jaučiasi gerai.

„Sunku pasakyti, ar viskas pavyko, kokios formos esu. Jaučiuosi gerai, iš tikrųjų. Traumos nekankina, ligų neturėjau. Pasirengimas sekasi. Viskas eina gera linkme. Manau, kad iki Rio viskas bus labai gerai“, – sakė G. Titenis.

Europos čempionate plaukdamas olimpinę distanciją jis kurį laiką laikėsi antrojoje vietoje. Tačiau antrajame „penkiasdešimtuke“ G. Titenis pasitraukė į trečiąją poziciją.

„Pradžia buvo gana gera. Taip norėčiau pradėti ir Rio. Vėliau pritrūko jėgų. Tačiau geriau pasirengsiu, sumažinsiu krūvį, turėsiu daugiau jėgų, kurių, tikiuosi, pakaks finišui Rio. Manau, viskas bus gerai“, – sakė G. Titenis.

Jo pasirengimas iki olimpinių žaidynių – ypač intensyvus. Laukia ilga serija stovyklų ir varžybų – tačiau ne Lietuvoje, o užsienyje.

„Beveik nebūsiu namuose. Dėl to bus kiek sunku. Tačiau reikia iškentėti – juk nepaprasti metai. Negaliu leisti pasiduoti namų ilgesiui. Pirmojoje vietoje – olimpiada“, – sakė G. Titenis.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius