Sportas

2016.05.07 10:57

J. Carragheris: tikiuosi, kad M. Fellaini daugiau „Premier“ lygoje nežais

eurofootball.lt2016.05.07 10:57

Buvęs „Liverpool“ gynėjas Jamie Carragheris savo straipsnyje išreiškė norą „Premier“ lygoje daugiau nematyti Marouane`o Fellaini.

„Manchester United“ saugas sulaukė trijų mačų diskvalifikacijos dėl to, kad rungtynių prieš „Leicester City“ metu nuolat nešvariai grūmėsi su Robertu Huthu.

Tiesa, tiek pat dvikovų teks praleisti ir „lapių“ gynėjui. Šis tampė belgo plaukus, tačiau pats M. Fellaini mosavo rankomis.

„Kaip jie gavo tokias pačias bausmes? Vienas iš jų specialiai mosavo alkūne pilnai žinodamas, kokią žalą tai gali sukelti. Kitas tik sugriebė kuokštą plaukų. Abu kažkaip buvo suspenduoti trims mačams“, – J. Carragheris rašo savo straipsnyje „Daily Mail“.

„Kuo labiau analizuoju Marouane`o Fellaini bei Roberto Hutho gautas bausmes, tuo mažiau suprantu Futbolo asociacijos sprendimą. R. Huthas, pasakiško „Leicester“ sezono ramstis, praleis didžiulę šventę už incidentą, kurį susietumėte su mokyklos žaidimų aikštele.“

„Visgi, M. Fellaini gali pasirodyti FA taurės finale. Ar plaukų tempimas gali turėti tokias pačias pasekmes kaip mojavimas alkūne? Ne. Nė karto per milijoną metų.“

„Neteisinga, kad jis gegužės 21-ąją galės rungtyniauti prieš „Crystal Palace“. Mano asmeninė viltis yra tokia, jog daugiau niekada nepamatysiu jo žaidžiančio „Premier“ lygoje.“

J. Carragheris taip pat pridūrė, kad jis yra pavojingas „pačia blogiausia to žodžio reikšme“ ir tikrai neatitinka „raudonųjų“ velnių standartų.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius