Sportas

2016.05.01 21:53

„Juventus“ netikėtai atleido R. Alijevą

basketnews.lt2016.05.01 21:53

Prasidėjus „Tete-a-Tete Casino-LKL“ atkrintamosios varžyboms, Utenos „Juventus“ klube įvyko sukrėtimas. Už itin grubius vidaus taisyklių pažeidimus iš komandos atleistas Rolandas Alijevas.  

31 metų 192 cm ūgio krepšininkas pirmadienį jau nežais trečiųjų LKL čempionato ketvirtfinalio serijos rungtynių su Prienų-Birštono „Vytauto“ klubu.

Juventus“ atstovai šio įvykio nekomentuoja, o pats Alijevas situaciją paaiškino labai lakoniškai: „Sveikatos problemos“.

Visgi netrukus pats krepšininkas socialiniame tinkle „Facebook“ rašė: „Pasakysiu tik tiek, jog yra padaryta klaidų. Tai – asmeninės problemos. Labai gaila, kad negalėsiu toliau klubui padėti. Prašau neskambinti ir nerašyti. Tai tikrai asmeniška“.

Pirmajame serijos mače jis pelnė 4 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o antrajame – surinko 2 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

Vienu pagrindiniu „Juventus“ žaidėju buvęs Alijevas Utenoje žaidė nuo šio sezono.

Jis LKL vidutiniškai per vienerias rungtynes pelnydavo po 9 taškus, atlikdavo po 6 rezultatyvius perdavimus, atkovodavo po 2,6 ir perimdavo po 1,4 kamuolio bei rinkdavo po 12,2 naudingumo balo.

Juventus“ ir „Vytauto“ ketvirtfinalio serijoje rezultatas yra lygus 1–1. Trečiasis mačas pirmadienį bus žaidžiamas Prienuose.

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius