Sportas

2016.04.12 10:47

E. Petrauskas pergale pradėjo olimpinį bokso atrankos turnyrą

BNS2016.04.12 10:47

Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas pergale pradėjo Turkijoje vykstantį tarptautinį Europos zonos vyrų bei moterų bokso turnyrą, kuriame kovojama dėl kelialapių į šių metų Rio de Žaneiro vasaros olimpines žaidynes.

Pirmadienį svorio kategorijos iki 64 kg aštuntfinalyje antras pagal skirstymą E. Petrauskas 3:0 nugalėjo baltarusį Jevgenijų Daugaliavecą ir pateko į ketvirtfinalį.

Ketvirtfinalyje lietuvio varžovu bus rumunas Gheorghe'as Ninelas arba vengras Markas Kontreczas.

Pirmadienį vėlai vakare į ringą kops ir Mantas Valavičius, kuris svorio kategorijos virš 91 kg aštuntfinalyje pirštines surems su šių metų Šiaurės šalių čempionu danu Kemu Larsenu.

Pirmadienio vakarą į ringą žengs ir Mantas Valavičius. Svorio kategorijos virš 91 kg, jo varžovas bus danas Kemas Larsenas.

Svorio kategorijos iki 69 kg favoritu laikomas Europos čempionas Eimantas Stanionis kovas pradės antradienį. Lietuvio varžovu bus Albanijos boksininkas Albanas Beqiri, pirmoje kovoje 3:0 įveikęs švedą Oliverį Flodiną.

Balandžio 9–17 dienomis vyksiančiame Europos zonos olimpiniame atrankos turnyre kovas pradėjo 217 boksininkų ir 57 boksininkės iš 38 Senojo žemyno šalių. Vyrams atiteks 30-imt (kiekvienoje svorio kategorijoje po tris), o moterims 6-i (po du) olimpiniai kelialapiai.

Turnyre teisėjauja ir lietuvis Kęstutis Bagdanavičius.