2016.04.07 00:08

Čempionų lyga: „Real“ klubo pralaimėjimas ir kovingos lygiosios Paryžiuje

DELFI.lt2016.04.07 00:08

Ketvirtadienį UEFA Čempionų lygos turnyre buvo žaidžiamos dar dvejos ketvirtfinalio etapo pirmos rungtynės. Vieneriose jų Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vietos „Paris Saint Germain“ klubas su „Manchester City“ komanda sužaidė lygiosiomis 2:2. Kitame mače „Wolfsburg“ ekipa savo aikštėje įtikinamai ir pelnytai įveikė Madrido „Real“ futbolininkus 2:0.

Rungtynių Paryžiuje eiga

Pirma svečių iš Anglijos ataka baigėsi pražanga ir Davido Luizo geltona kortele. Paryžiečiai po baudos smūgio apsigynė. Pirmomis minutėmis aktyvesni buvo „City“ futbolininkai.

PSG ekipa 7-ą min. surengė greitą ataką, į baudos aikštelę įsiveržė Blaise`as Matuidi, ten buvo jo kontaktas su gynėju, bet teisėjas 11 metrų baudinio neskyrė.

12-ą min. kovoje dėl kamuolio anglų baudos aikštelėje Davidas Luizas nugriuvo ir jau čia buvo skirtas baudinys. Zlatanas Ibrahimovičius jo nerealizavo. Joe Hartas atrėmė smūgį į dešinį nuo savęs kampą.

21-ą Davidas Silva galva smūgiavo šalia vartų. 24-ą min. puikią progą vėl turėjo Z. Ibrahimovičius, bet nuo baudos aikštelės pradžios ribos jis ketino perkelti kamuolį per vartininką J. Hartą ir nepataikė į vartus.

Kėlinio pabaiga buvo labai audringa. Pradžioje 38-ą min. aikštės šeimininkai aikštės viduryje prarado kamuolį. „Man City“ žaidėjai perėmė kamuolį, surengė greitą ataką trys prieš tris ir Kevinas De Bruyne įmušė įvartį – 1:0.

Tačiau svečiai persvara džiaugėsi labai neilgai. 41-ą min. labai šiurkščią klaidą prie pat savų vartų padarė gynėjas Fernandinho, o Z. Ibrahimovičius kyštelėjo koją ir išlygino rezultatą 1:1. Dalį atsakomybės už šį įvartį turėtų prisiimti ir neatidus buvęs vartininkas J. Hartas. 45-ą min. paryžietis B. Matuidi vos nepelnė antro įvarčio. Po pirmo kėlinio buvo lygu – 1:1.

Antro kėlinio pradžioje vyko lygi ir atkakli kova. Netrukus „Paris Saint Germain“ surengė kelias pavojingas atakas ir atrodė, kad įvartis bręsta. 59-ą min. taip ir įvyko. Po Edinsono Cavani smūgio vartininkas atmušė kamuolį, o jį į vartus nukreipė arčiausiai buvęs Adrienas Rabiot – 2:1.

63-ią min. aikštės šeimininkai buvo arti trečio įvarčio. Po skersavimo iš dešinio krašto Z. Ibrahimmovičius smūgiavo galva ir kamuolys pataikė į skersinį, o pakartotinis E. Cavani spyris nepavyko.

72-ą min. „Man City“ surengė išpuolį, kamuolį Bacary Sagna skersavo iš dešinio sparno, baudos aikštelėje kilo sumaištis, buvo Serge'o Aurier ir Thiago Silva rikošetai, o pirmas prišokęs Fernandinho išlygino rezultatą 2:2.

Rungtynės taip ir baigėsi 2:2 ir viskas spręsis balandžio 12-ą dieną Anglijoje.

Rezultatas:

„Paris Saint Germain“ 2 – 2 „Manchester City“

Rungtynių Volfsburge eiga

Jau 2-ą min. Cristiano Ronaldo įmušė įvartį, bet teisėjai užfiksavo nuošalę. Kitoje atakoje madridiečių žaidėjas nugriuvo varžovų baudos aikštelėje, bet arbitras 11 metrų baudinio neskyrė.

14-ą ir 16-ą pavojingai į madridiečių vartus smūgiavo Volfsburgo ekipos saugas Bruno Henrique. 17-ą min. vokiečių puolėją Andrė Schuerrlę pargriovė brazilas Casemiro ir dabar jau buvo skirtas 11 metrų baudinys. Jį užtikrintai realizavo Ricardo Rodriguezas – 1:0. Teisėjo Gianluca Rocchi sprendimas buvo gana ginčytinas.

25-ą min. „Wolfsburg“ futbolininkai surengė ataką, Julianas Draxleris ir B. Henrique atliko kelis perdavimus ir Maximilianas Arnoldas iš arti nukreipė kamuolį į vartus – 2:0. Netikėta! Pirmas kėlinys vyko pagal visišką „Wolfsburg“ scenarijų, kurie pelnytai pirmavo 2:0.

Antro kėlinio pradžioje „Real“ futbolininkams vis dar nepavyko perimti iniciatyvos. 49-ą min. C. Ronaldo iš geros pozicijos nepataikė į vartus. „Wolfsburg“ ekipa vis surengdavo aštrias atakas. Vokiečių komanda toliau diktavo savo sąlygas svečiams iš Ispanijos sostinės.

68-ą min. „Real“ rengė ilgą derinį, prarado kamuolį, o „Wolfsburg“ vyrai surengė greitą ataką, bet A. Schurrle smūgiavo virš vartų. 73-ią ir 74-ą min. jau pavojingai smūgiavo C. Ronaldo ir G. Bale'as.

82-ą min. į aikštę išbėgo žiūrovas, kurį ilgokai gaudė apsauga.

„Real“ atstovams lemiamas šturmas nepavyko, o aikštės šeimininkai kontroliavo kamuolį ir padėtį. 89-ą min. po Maxo Kruse smūgio saviškius išgelbėjo tik vartininkas Keyloras Navasas.

„Wolfsburg“ klubo graži pergalė 2:0 ir neblogi šansai po savaitės Madride.