2016.03.05 18:31

Pasaulio biatlono pirmenybėse Lietuvos merginos liko toli nuo lyderių

BNS2016.03.05 18:31

Norvegijoje vykstančiame pasaulio biatlono čempionate šeštadienį moterų sprinto lenktynėse Lietuvos merginos liko toli nuo lyderių.

Geriausiai sekėsi vieną baudos ratą sukusiai Natalijai Paulauskaitei, kuri 7,5 km distancijoje sugaišo 23 minutes 55,2 sekundės ir užėmė 69-tą vietą.

Penkis kartus šaudyklose suklydusi Natalija Kočergina (25:05,9; 5) tenkinosi 87-ta pozicija, o dukart nepataikiusi Gabrielė Leščinskaitė (25:30,2; 2) liko 91-a tarp 96-ių sportininkių.

Pasaulio čempione tapo pirmą rimtą pergalę karjeroje iškovojusi 25-erių norvegė Tiril Eckhoff. Taikliai šaudžiusi norvegė sugaišo 21 minutę 10,8 sekundės ir 15,0 sekundės aplenkė taip pat šaudykloje neklydusią bei sprinto lenktynių čempionės titulą ginusią prancūzę Marie Dorin Habert.

Bronza atiteko baudos ratą sukusiai vokietei Laurai Dahlmeier, kuri nuo norvegės atsiliko 19,8 sekundės.