Sportas

2016.03.03 13:18

Lietuvos ir Norvegijos tenisininkų dvikovą pradės L. Grigelis

Mindaugas Augustis, DELFI.lt2016.03.03 13:18

Ketvirtadienį ištraukti Daviso taurės („Davis Cup“) turnyro II grupės Europos/Afrikos zonos mačo tarp Lietuvos ir Norvegijos teniso rinktinių burtai. Susitikimas Šiauliuose po dienos prasidės akistata tarp antros lietuvių raketės Lauryno Grigelio ir norvegų lyderio Viktoro Durasovičiaus.

Lietuvos rinktinė pirmoje šio sezono Daviso taurės dvikovoje bus pajėgiausios sudėties: kapitono Rimvydo Mugevičiaus dispozicijoje yra 25-erių Ričardas Berankis (ATP-86), 24-erių L. Grigelis (ATP-335), 21-erių Lukas Mugevičius (ATP-742) ir 19-metis Tadas Babelis (ATP-1743).

Norvegų kapitonas Andersas Hasethas į Šiaulius atvyko kartu su 18-mečiu V. Durasovičiumi (ATP-460), praėjusius metus antroje pasaulio jaunių reitingo pozicijoje užbaigusiu 17-mečiu Casperu Ruudu (ATP-779), 21-erių Joachimu Bjerke (ATP-1660) ir 25-erių Fredriku Asku (ATP-2147).

Penktadienį į Šiaulių arenoje sumontuotą laikiną teniso aikštę pirmieji įžengs L. Grigelis ir V. Durasovičius, po to seks R. Berankio ir C. Ruudo akistata.

Lietuviai laikomi ryškiais dvikovos favoritais, bet šeštadienio dvejetų mačui R. Mugevičius dėl visa ko pasirinko pirmąją savo komandos raketę R. Berankį, šalia kurio stoti turėtų L. Mugevičius.

DELFI paklaustas, ką darys, jei pirmą dieną lietuviai iškovos abi pergales, kapitonas neatmetė galimybės suteikti šanso ir jauniausiam komandos nariui T. Babeliui.

„Tikėtis jį pamatyti galima, bet pirma peršokime griovį“, – varžovų nenuvertino R. Mugevičius.

Savo ruožtu, jo tiesioginis oponentas A. Hasethas neslėpė negalintis auklėtiniams kelti žūtbūtinio tikslo įveikti lietuvius jų pačių tvirtovėje.

„Nugalėti Lietuvą – sunkus darbas. Bet jauna mūsų komanda neturi ko prarasti“, – ginklų nesudėjo Norvegijos rinktinės kapitonas.

Pernai Lietuvos rinktinė iškrito iš I grupės, o norvegai pakilo iš žemesnio diviziono.

Praeityje komandos buvo susidūrusios du kartus: 2008 metais lietuviai laimėjo 2:1, o 2014 metais sutriuškino varžovus 5:0. Šiame mače žaidė ir abu dabartiniai Lietuvos rinktinės lyderiai.

Šiaulių arenoje Lietuvos tenisininkai pastarąjį kartą grūmėsi 2013 metais: tuomet Daviso taurės II grupės susitikime jie 4:1 įveikė Kiprą.

Daviso taurės susitikimo tarp Lietuvos ir Norvegijos tvarkaraštis:

Penktadienis (nuo 16 val.)

Laurynas Grigelis – Viktoras Durasovičius;
Ričardas Berankis – Casperas Ruudas.

Šeštadienis (nuo 17 val.)

Ričardas Berankis/Lukas Mugevičius – Viktoras Durasovičius/Casperas Ruudas*

Sekmadienis (nuo 12 val.)

Ričardas Berankis – Viktoras Durasovičius*
Laurynas Grigelis – Casperas Ruudas*

* – kapitonai turi teisę pakeisti pasirinktus žaidėjus

Tiesioginės Daviso taurės varžybų transliacijos – per LRT KULTŪRĄ.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius