captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prieš naują A lygos sezoną – LFF parama klubams

Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdama stiprinti klubinį futbolą, šį sezoną parems klubus kompensuodama teisėjavimo mokestį. Apie tai paskelbta pasirašius bendradarbiavimo sutartį su „Lietuvos futbolo klubų asociacija A lyga“ (LFKA), teigiama LFF pranešime spaudai.
Sutartį pasirašo LFF prezidentas E. Eimontas ir „Lietuvos futbolo klubų asociacija A lyga“ prezidentas D. Šemberas. LFF.lt nuotr.
Sutartį pasirašo LFF prezidentas E. Eimontas ir „Lietuvos futbolo klubų asociacija A lyga“ prezidentas D. Šemberas. LFF.lt nuotr.

„Šis pasirašymas žymi tam tikrą mūsų darbo, kuris buvo nematomas, tarpo etapo pabaigą. Kartu su UEFA pastaraisiais metais praleidome nemažai laiko ieškodami būdų kaip sustiprinti lygą, – sakė LFF prezidentas Edvinas Eimontas – Džiaugiamės, kad klubai rado puikius žmones A lygos atsinaujinimui. Turime neblogas startines pozicijas ir tikimės, kad su nauja A lygos valdyba klubinis futbolas pereis į geresnį lygį.“

Pasak LFKA prezidento Deivido Šembero, ši diena – reikšminga klubiniam futbolui: „LFF svariai prisideda nuo atsinaujinusios lygos formavimo. Vienas iš pagrindinių paramos akcentų – pirmą kartą LFF kompensuos vadinamąjį teisėjavimo mokestį. Tai svarbi parama kiekvienam klubui. Federacija prisidės ir kitais dalykais, kurie svarbūs lygai norint keisti savo veidą. Džiugu, kad randame bendrą kalbą ir nekyla jokių nesusipratimų.“

Lygos atstovams šiemet deleguota ne tik rinkodaros sritis, bet ir tvarkaraščio sudarymo funkcija. Neseniai lyga pasirašė sutartį dėl rungtynių transliacijų per TV6 kanalą. Per šią televiziją taip pat bus rodoma speciali futbolo laida. Taip pat LFKA direktorius Rimvydas Čekavičius atskleidė, jog baigiamas derinti susitarimas su lygos generaliniu rėmėju.

LFF pasiliks drausmines funkcijas, tačiau sutarta, jog  prie šios srities prisijungs ir lygos atstovai – vienas iš jų deleguotas į LFF Drausmės komiteto sudėtį.

„Federacija taip pat toliau bus atsakinga už žaidėjų registraciją, taip pat diegiame naują informaciją varžybų sistemą. Visgi esminiai akcentai prieš naują sezoną – tai, kad kartu sieksime skaidrumo ir sąžiningo žaidimo“, – sakė LFF generalinis direktorius Nerijus Dunauskas.

Kovo mėnesio pabaigoje numatoma speciali sąžiningo žaidimo konferencija, kuria norima gerinti ir plėsti  visų suinteresuotų pusių bendradarbavimą. Taip pat futbolo atstovai ryžtingai siekia, jog kad kovai su sporto sukčiavimu Seimas priimtų baudžiamojo įstatymo papildymą.

„Mano žiniomis, šio klausimo svarstymas atnaujintas ir tikiuosi, kad artimiausiu metu visa tai pasistumės į gerąją pusę. Tai būtų svarbus žingsnis į priekį“, – pažymėjo D. Šemberas.

2016 metų „SMSCredit.lt A lygos“ sezonas startuos trečiadienį, kovo 2-ąją, Vilniuje rungtynėmis tarp vietos „Žalgirio“ ir „Trakų“ komandos. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close