2016.02.26 20:23

Penkiakovininkė I. Serapinaitė pasaulio taurės varžybose – aštunta

ELTA2016.02.26 20:23

Lietuvos atstovė Ieva Serapinaitė Egipte vykstančio pirmojo pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapo moterų varžybų finale penktadienį užėmė aštuntąją vietą ir pelnė 40 olimpinio reitingo taškų.

21-erių metų lietuvė surinko 1310 taškų. I. Serapinaitė fechtavime buvo trečia, plaukime – devinta, jojime pelnė maksimalų taškų skaičių (300) ir po trijų rungčių žengė ketvirtojoje pozicijoje. Kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje mūsų šalies penkiakovininkė liko 24-a ir galutinėje įskaitoje užėmė aštuntąją vietą.

Nugalėjo vokietė Lena Schoeneborn (1353 tšk.). Antrąją vietą užėmė jos tautietė Annika Schleu (1345 tšk.), o trečiąją – prancūzė Elodie Clouvel (1338 tšk.).

Finale kovojo 36 sportininkės.

Kitos Lietuvos penkiakovininkės – Karolina Gužauskaitė ir Gintarė Venčkauskaitė – neįveikė atrankos barjero ir nepateko į finalą.

Antrasis pasaulio taurės etapas vyks kovo 8-13 dienomis Rio de Žaneire (Brazilija), toje pačioje sporto bazėje, kurioje vyks ir olimpinės varžybos.