2016.01.31 09:12

J. Valančiūnas padėjo „Raptors“ ekipai pratęsti pergalių seriją

basketnews.lt2016.01.31 09:12

Toronto „Raptors“ (32-15) komanda toliau gerina klubo rekordus. Šįkart Dwyane`o Casey auklėtiniai namuose 111:107 (26:17, 29:30, 26:25, 30:35) palaužė Detroito „Pistons“ (25-23) ir iškovojo jau vienuoliktąją pergalę iš eilės.

Tai ilgiausia Kanados komandos pergalių serija klubo istorijoje. „Raptors“ krepšininkai Rytų konferencijoje užima antrąją vietą, o nuo pirmaujančios Klivlando „Cavaliers“ atsilieka dviem pergalėmis.

J. Valančiūnas per 27 minutes pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 4/8 baudos), atkovojo 9 kamuolius, dukart suklydo, triskart prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Toronto klubas priekyje buvo visą rungtynių laiką. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Raptors“ komanda buvo įgijusi 20 taškų persvarą (98:78), tačiau mačo pabaigoje „Pistons“ sugebėjo savo deficitą sumažinti iki vienženklio. Dėl to nebuvo patenkintas Toronto klubo treneris.

„Toks žaidimas yra trumpalaikis“, – kalbėjo D. Casey. – Galime laimėti 11 rungtynių iš eilės, tačiau jeigu žaisime taip, kaip ketvirtajame kėlinyje, tai pralaimėsime 7 ar 8 mačus paeiliui. Tikiuosi, kad komanda pasimokys iš šių rungtynių.“

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 29 (9/10 baudos), Kyle`as Lowry 18 (4/15 metimai, 8 atk. kam.), Cory Josephas 16, Bismackas Biyombo 12 (13 atk. kam.), Luisas Scola 10, Jonas Valančiūnas 9 (8 atk. kam.).

„Pistons“: Brandonas Jenningsas 22 (5/11 trit.), Kentaviousas Caldwell-Pope`as 15, Reggie Jacksonas ir Marcusas Morrisas po 13, Stanley Johnsonas 12, Andre Drummondas (12 atk. kam.) ir Aronas Baynesas (7 atk. kam.) po 11.