Sportas

2016.01.22 15:17

Ištraukti Europos jaunimo čempionatų burtai

ELTA2016.01.22 15:17

Penktadienį Miunchene (Vokietija) ištraukti šių metų Europos jaunimo krepšinio čempionatų burtai.

Burtai lėmė, kad Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) merginų rinktinė, vadovaujama Romo Petronio, Europos B diviziono čempionate, kuris vyks liepos 7–17 dienomis Juodkalnijos sostinėje Podgoricoje, žais C grupėje su Didžiosios Britanijos ir Izraelio komandomis.

Jaunių (iki 18 metų) merginų rinktinė, treniruojama Tado Stankevičiaus, Europos A diviziono čempionato, vyksiančio liepos 23–31 dienomis Šoprone (Vengrija), kovas pradės C grupėje su bendraamžėmis iš Serbijos, Belgijos ir Ispanijos.

Jaunučių (iki 16 metų) merginų rinktinė, vadovaujama Daliaus Ubarto, A diviziono čempionate, kuris vyks rugpjūčio 6–14 dienomis Udinėje (Italija), rungtyniaus B grupėje su Turkijos, Rusijos ir Italijos krepšininkėmis.

Jaunučių vaikinų rinktinė, treniruojama Manto Šerniaus, Europos čempionate Radome (Lenkija) rugpjūčio 12–20 dienomis žais C grupėje su Prancūzijos, Juodkalnijos bei Bosnijos ir Hercegovinos komandomis.

Jaunių rinktinė, vadovaujama Sauliaus Štombergo, Europos čempionatą, kuris vyks liepos 30 – rugpjūčio 8 dienomis Samsune (Turkija), pradės C grupėje su Latvijos, Bosnijos ir Hercegovinos bei Izraelio komandomis.

Jaunimo rinktinė, kurią treniruoja Tomas Masiulis, pateko į Europos čempionato A grupę su Turkijos, Vengrijos ir Vokietijos ekipomis. Varžybos vyks liepos 16–24 dienomis Suomijos sostinėje Helsinkyje.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius