2016.01.20 15:05

„Neptūnas“ Europos taurės turnyre pralaimėjo Milano klubui

ELTA2016.01.20 15:05

Europos vyrų krepšinio taurės („EuroCup“) turnyro antrojo etapo trečiojo turo rungtynėse J grupėje antradienį Klaipėdos „Neptūnas“ svečiuose 71:79 (20:24, 12:17, 22:12, 17:26) pralaimėjo Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) krepšininkams.

Klaipėdiečiai po dviejų kėlinių atsiliko 32:41, tačiau trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 9:0 ir išlygino rezultatą (41:41), o po 30 žaidimo minučių buvo priekyje 54:53. Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 12:2 ir atitrūko 65:56 bei pergalės iš rankų nebepaleido.

„Neptūnui“ (1 pergalė/2 pralaimėjimai) 15 taškų pelnė Jerai Grantas (15 atk. kam.), po 14 – Danielis Ewingas ir Donatas Zavackas, 10 – Martynas Mažeika, 9 – Arvydas Šikšnius, 6 – Travisas Baderis, 3 – Arnas Butkevičius.

Milano ekipoje (2/1) po 15 taškų surinko Jamelis McLeanas (9 atk. kam.) ir Krunoslavas Simonas, 13 – Milanas Mačvanas, po 11 – Oliveris Lafayette ir Bruno Cerella.

„Neptūnas“ su Milano klubu dar kartą susitiks sausio 26 dieną namuose.

Europos taurės turnyro antrajame etape dalyvauja 32 komandos, suskirstytos į aštuonias grupes. Į aštuntfinalį pateks po dvi geriausias grupių ekipas.