Sportas

2013.02.18 09:23

L. Kleiza gali palikti „Raptors“

basketnews.lt2013.02.18 09:23

Jau daugiau nei pusantro mėnesio nerungtyniaujantis Toronto „Raptors“ ekipos puolėjas Linas Kleiza artimiausiomis dienomis gali pakeisti klubą.

Jau daugiau nei pusantro mėnesio nerungtyniaujantis Toronto „Raptors“ ekipos puolėjas Linas Kleiza artimiausiomis dienomis gali pakeisti klubą.

Tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis, Toronto klubo vadovai iki perėjimo lango pabaigos vasario 21 d., kai dar galima atlikti mainus, tikisi išmainyti Kleizą į kitą komandą. Teigiama, kad tokiam karjeros posūkiui neprieštarautų ir pats lietuvis.

Šį sezoną prastai rungtyniaujanti Toronto komanda sausio pabaigoje ėmėsi rimtų permainų. Po trišalių mainų Kanados klubą papildė Memfio „Grizzlies“ ekipos lyderis Rudy Gay, o pagrindinis „Raptors“ įžaidėjas Jose Manuelis Calderonas išvyko į Detroito „Pistons“ ekipą.

Artimiausiu metu „Raptors“ gali dar labiau pasikeisti. NBA užkulisiuose kalbama, kad Kanados ekipa itin aktyviai siekia išmainyti Andrea Bargnani.

2011 m. sunkią kelio traumą patyręs Kleiza į aikštę sugrįžo prieš metus ir rungtyniavo gana sėkmingai. Vis dėlto šį sezoną lietuvis žaidžia nestabiliai ir dažnai yra net neregistruojamas rungtynėms.

Paskutinį kartą Kleiza į aikštę išbėgo gruodžio 29 d. mače su Naujojo Orleano „Hornets“ ekipa ir nuo to laiko nebežaidė. „Raptors“ klubas apie jokius rimtesnius lietuvio sveikatos sutrikimus ar galimas operacijas nepranešė.

Šį sezoną vos 20 rungtynių sužaidęs Kleiza vidutiniškai renka po 7,4 taško, atkovoja po 2,6 kamuolio ir atlieka po 0,8 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius