Sportas

2015.11.24 21:29

Europos taurės krepšinio turnyro septintasis turas prasidėjo „Neptūno“ pergale

BNS2015.11.24 21:29

Antradienį pirmosiose Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro septintojo turo rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 87:85 (27:16, 24:21, 17:21, 19:27) įveikė Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) ekipą ir, iškovojęs ketvirtąją pergalę, pakilo į trečią vietą šešių komandų F grupėje.  

20 taškų prie pergalės prisidėjo Danielis Ewingas, 16 – Travisas Baderas, 15 – Harvey Grantas, 11 – Donatas Zavackas bei 10 – Martynas Mažeika.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė D'Oras Fischeris (26 tšk.), Earlas Rowlandas (19 tšk.), Donta Smithas (13 tšk.) ir Mattas Janningas (12 taškų).

F grupėje pirmauja penkis susitikimus iš šešių galimų laimėję Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) krepšininkai.

Aštuntojo turo rungtynes „Neptūnas“ gruodžio 2 dieną žais svečiuose su Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) komanda, kurią pirmajame rate namuose nugalėjo 99:90.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)               5  1  521:473

2. Atėnų AEK (Graikija)                           4  2  489:487

3. Klaipėdos „Neptūnas“                           4  3  579:583

4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija)  3  3  477:470

5. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)                  2  5  545:564

6. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija)          1  5  499:533

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Bilbao „Dominion Basket“ (Ispanija)            4  2  500:427

2. Trento „Dolomiti Energia“ (Italija)            4  2  508:468

3. Nantero JSF (Prancūzija)                       3  3  450:460

4. Oldenburgo „Ewe Baskets“ (Vokietija)           3  3  449:494

5. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija)        2  4  488:516

6. Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija)            2  4  488:518

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas).

1. Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (Ispanija)  5  1  501:438

2. Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija)         4  2  474:465

3. Berlyno ALBA (Vokietija)                       4  2  465:468

4. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija)         3  3  475:471

5. Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija)           1  5  449:483

6. Brindizio „Enel“ (Italija)                     1  5  455:494

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Valensijos „Valencia basket“ (Ispanija)        6  0  473:391

2. Saragosos CAI (Ispanija)                       4  2  443:449

3. Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija)                  3  3  479:462

4. Venecijos „Umana Reyer“ (Italija)              3  3  437:468

5. Šarlerua „Spirou“ (Belgija)                    1  5  411:440

6. Nansi SLUC (Prancūzija)                        1  5  419:452

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija)                       4  2  481:429

2. Salonikų „Aris“ (Graikija)                     4  2  452:436

3. Bandirmos „Banvit“ (Turkija)                   3  3  487:480

4. Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija)               3  3  450:462

5. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)           2  4  427:440

6. Bukarešto „Steaua“ (Rumunija)                  2  4  426:476

   

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)              5  1  483:437

2. Saratovo „Avtodor“ (Rusija)                    4  2  542:482

3. Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija)                  3  3  496:522

4. Vilniaus „Lietuvos rytas“                      2  4  501:496

5. Salonikų PAOK (Graikija)                       2  4  437:469

6. Šolnoko „Olaj“ (Vengrija)                      2  4  436:489

Iš viso Europos taurės turnyre dalyvauja 36 į šešias grupes suskirstytos komandos. Į kitą varžybų etapą -„Last 32“ turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs aštuonios į pajėgiausio Europos klubų turnyro – ULEB Eurolygos – „Top 16“ etapą nepatekusios komandos.

32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias. Dvi stipriausios kiekvienos grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.