Lietuvos badmintono rinktinė pralaimėjo Anglijos komandai 0-5

Ramenskojės mieste, Maskvos srityje (Rusija), vykstančio Europos mišrių komandų badmintono čempionato ketvirtojoje grupėje Lietuvos rinktinė antrąjį mačą ketvirtadienį 0-5 pralaimėjo Anglijos komandai ir nepateko į finalinį etapą.

Vienetų varžybose 29-erių metų Kęstutis Navickas (88-oji pasaulio raketė) 15:21, 22:24 nusileido Rajivui Ousephui, o 26-erių metų Akvilė Stapušaitytė (91) 13:21, 18:21 pralaimėjo Sarah Walker (110).

K. Navickas ir 19-metis Povilas Bartušis (869) pralaimėjo vyrų dvejetų, A. Stapušaitytė ir 15-metė Vytautė Fomkinaitė (921) – moterų dvejetų, o P. Bartušis ir V. Fomkinaitė mišrių dvejetų susitikimus.

Anglijos komanda, laimėjusi abu mačus, tapo ketvirtosios grupės nugalėtoja ir pateko į ketvirtfinalį. Lietuvos rinktinė, 4-1 įveikusi Latvijos komandą, užėmė antrąją vietą. Abu mačus pralaimėjusi Latvija liko paskutinė, trečia.

Europos čempionatą pradėjo 29 komandos, suskirstytos į aštuonias grupes. Į finalinį etapą pateko tik grupių nugalėtojos.