Sportas

2015.10.28 13:32

Europos taurės vyrų krepšinio turnyre favoritai iškovojo įtikinamas pergales

BNS2015.10.28 13:32

Antrą pergalę trečiose Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro rungtynėse iškovojo vienvaldžiu pirmosios konferencijos šešių ekipų A grupės lyderiu tapo Bilbao „Dominion Basket“ (Ispanija) klubas, svečiuose 94:60 sutriuškinęs trečią nesėkmę patyrusius Oldenburgo „Ewe Baskets“ (Vokietija) krepšininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Bilbao „Dominion Basket“ (Ispanija)            2  1  257:217

2. Nantero JSF (Prancūzija)                       2  0  161:145

2. Trento „Dolomiti Energia“ (Italija)            1  1  177:167

3. Bilbao „Dominion Basket“ (Ispanija)            1  1  163:157

4. Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija)            1  1  169:167

5. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija)        1  1  170:182

6. Oldenburgo „Ewe Baskets“ (Vokietija)           0  3  206:262

B grupėje trečią pergalę iškovojo Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (Ispanija) ekipa, namuose 103:76 sutriuškinusi Brindizio „Enel“ (Italija) komandą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (Ispanija)  3  0  277:225

2. Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija)           1  1  146:144

3. Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija)         1  1  154:155

4. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija)         1  1  158:161

5. Berlyno ALBA (Vokietija)                       1  1  142:155

6. Brindizio „Enel“ (Italija)                     0  3  220:257

C grupės vienvaldžių lyderiu po trečiosios pergalės tapo Valensijos „Valencia basket“ (Ispanija) klubas, svečiuose 82:79 privertęs pasiduoti pirmą nesėkmę patyrusius Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija) krepšininkus.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Valensijos „Valencia basket“ (Ispanija)        3  0  243:218

2. Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija)                  2  1  252:230

3. Saragosos CAI (Ispanija)                       1  1  148:157

4. Venecijos „Umana Reyer“ (Italija)              1  1  138:154

5. Nansi SLUC (Prancūzija)                        0  2  138:144

6. Šarlerua „Spirou“ (Belgija)                    0  2  150:166

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija)                       2  0  179:147

2. Salonikų „Aris“ (Graikija)                     1  1  146:131

3. Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija)               1  1  145:147

4. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)           1  1  140:145

5. Bukarešto „Steaua“ (Rumunija)                  1  1  144:165

6. Bandirmos „Banvit“ (Turkija)                   0  2  149:168

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)              2  0  166:151

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“                      1  1  176:156

3. Saratovo „Avtodor“ (Rusija)                    1  1  188:169

4. Salonikų PAOK (Graikija)                       1  1  138:145

5. Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija)                  1  1  170:190

6. Šolnoko „Olaj“ (Vengrija)                      0  2  134:161

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)               2  0  183:155

2. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija)  2  0  170:144

3. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija)          1  1  169:172

4. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)                  1  1  145:151

5. Klaipėdos „Neptūnas“                           0  2  149:168

6. Atėnų AEK (Graikija)                           0  2  159:185

Iš viso Europos taurės turnyrą dalyvauja 36 į šešias grupės suskirstytos komandos. Į kitą varžybų etapą -„Last 32“ turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į pajėgiausio Europos klubų turnyro – ULEB Eurolygos – „Top 16“ etapą nepatekusių komandų.

32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias. Dvi stipriausios kiekvienos grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.