2015.10.04 19:05

„Lietuvos rytas“ sutriuškino „Lietkabelį“

basketnews.lt2015.10.04 19:05

Užtikrintą pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate pasiekė traumų išretintas Vilniaus „Lietuvos ryto“ (2-0) klubas. Marcelo Nicola auklėtiniai sekmadienį svečiuose 91:67 sutriuškino Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus.

Panevėžiečiai svečiams iš Vilniaus priešinosi pusantro kėlinio, kada antrojo ketvirčio viduryje po Brandono Woodo taiklaus dvitaškio „Lietkabelio“ deficitas tebuvo minimalus (29:30).

Tačiau tada Gintaro Kadžiulio vadovaujama komanda per likusią kėlinio dalį taškų pelnyti nebesugebėjo, o galingu spurtu 15:0 ketvirtį baigę „Lietuvos ryto“ žaidėjai atitrūko ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (45:29).

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki dešimties taškų, bet tuomet prabilo Kšištofas Lavrinovičius, kuris surinko aštuonis taškus iš eilės ir sugrąžino vilniečiams triuškinamą persvarą (67:49).

„Lietuvos rytui“ šiose rungtynėse padėti negalėjo net trys krepšininkai: Artūras Gudaitis (piršto trauma), Žygimantas Janavičius (čiurnos trauma) ir Marius Runkauskas (serga).