2015.09.25 15:26

Kėdainių „Nevėžio“ nesėkmė kontrolinėse rungtynėse namuose

BNS2015.09.25 15:26

Pasiruošimo artėjantiems Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ir Baltijos krepšinio lygos (BBL) sezonams kontrolinių rungtynių cikle Kėdainių „Nevėžis“ ketvirtadienį namuose po atkaklios kovos 82:93 (25:23, 17:24, 9:24, 31:22) turėjo pripažinti Minsko „Tsmoki“ (Baltarusija) ekipos pranašumą.

Pasak šeimininkų klubo pranešimo, rezultatyvios rungtynės buvo labai permainingos, o „Nevėžiui“ šiame mače koją pakišo nerezultatyvus trečiasis kėlinys.

Prasidedant septintajai susitikimo minutei „Nevėžis“ atsilikinėjo 11:13. Tačiau netrukus prabilo „Nevėžio“ taikliarankiai – tritaškį į varžovų krepšį pataikė Andrius Aleksandrovas, o jau kitos atakos metu – Darius Gvezdauskas. Gynėjas dar vieną tritaškį realizavo besibaigiant pirmojo kėlinio laikui, ir „Nevėžis“ po pirmojo kėlinio turėjo labai trapų dviejų taškų pranašumą – 25:23.

Antrasis ketvirtis prasidėjo gruboka baltarusių pražanga prieš Taylorą Kingą, bet tai nesutrukdė amerikiečiui pelnyti dviejų taškų ir realizuoti vieno baudos metimo (28:23). Tačiau iniciatyvą į savo rankas perėmę svečiai ilsėtis į ilgąją pertrauką išėjo turėdama penkių taškų pranašumą (42:47).

Kibiai gynęsi svečiai trečiajame ketvirtyje sustabdė „Nevėžio“ puolimą – šeimininkams leido įmesti tik 9 taškus, o patys, pelnę 24, susikrovė sau saugų pranašumą (51:71).

Ketvirtajame kėlinyje „Nevėžis“ ėmė kopti iš duobės ir neskubėjo laidoti pergalės. Nedidelis spurtas, pražanga prieš D. Gvezdauską, pasiuntusi jį prie baudų metimo linijos, dar keli sėkmingi epizodai – ir jau netrukus „Nevėžis“ priartėjo, tirpdydamas svečių pranašumą – 64:73.

Tačiau svečių taškų badas ilgai neužsitęsė ir įsibėgėję varžovai iškovojo pergalę rezultatu 82:93.

24 taškus „Nevėžiui“ pelnė D. Gvezdauskas, 20 – T. Kingas, po 11 – Ernestas Ežerskis ir A. Aleksandovas, 6 – Vaidotas Volkus.