2013.01.19 19:17

Pirmieji „Prienus“ patiesė „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai

basketnews.lt2013.01.19 19:17

Be pralaimėjimų Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) žengusi „Prienų“ (11-1) ekipa pirmą kartą šį sezoną suklupo Pasvalyje. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 77:82 (16:20, 17:23, 19:25, 25:14) netikėtai nusileido „Pieno žvaigždžių“ (6-6) krepšininkams.

Prieš Naujuosius metus prie „Pieno žvaigždžių“ komandos vairo stoję Mindaugas Lukošius ir Mantas Šernius su naujuoju savo klubu iškovojo trečiąją pergalę paeiliui. Pasvaliečiai dukart laimėjo Lietuvos pirmenybėse bei sykį – Baltijos krepšinio lygoje.

Tuo tarpu „Prienų“ ekipa šį sezoną patiesė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus. Be prieniškių tai padarė tik Kauno „Žalgirio“ ekipa.

Be traumuoto Siimo Sanderio-Venės ir iki sezono pabaigos iškritusio Žygimanto Janavičiaus kovoję prieniškiai nuo pirmųjų mačo minučių nesugebėjo apsiginti nuo varžovų atakų ir leido jiems išsiveržti į priekį.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Pasvalio ekipa buvo susikrovusi net 19 taškų pranašumą (75:56), tačiau „Prienų“ ekipa nenuleido rankų ir surengusi galingą spurtą 17:3, likus žaisti mažiau nei pusantros minutės, priartėjo iki penkių taškų (73:78).

Netrukus verždamasis po krepšiu kamuolį pametė Trevonas Hughesas, o kitoje aikštės pusėje iš po krepšio pataikęs Arnas Labuckas nukirpo deficitą iki 3 taškų (75:78).

Vis dėlto labiau priartėti „Prienų“ ekipai nepavyko. Svarbiausiomis minutėmis Gytis Sirutavičius neklydo prie baudų metimo linijos, o prieniškių tritaškiai skriejo pro šalį.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 19, Tyrellas Biggsas 13, Trevonas Hughesas 12 (7 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 11.

„Prienai“: Gediminas Orelikas 19 (12 atk. kam.), Arminas Urbutis 14, Artūras Milaknis 14, Arnas Labuckas 12, Gintaras Kadžiulis 11.