Sportas

2015.04.24 08:51

G. Volungevičiūtė Scheidt pasaulio buriavimo taurės etape Prancūzijoje smuktelėjo į trečiąją vietą

BNS2015.04.24 08:51

Prancūzijoje vykstančiame pasaulio buriavimo taurės etape dalyvauja trys Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys“ sportininkai.

Prancūzijoje vykstančiame pasaulio buriavimo taurės etape dalyvauja trys Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys“ sportininkai.

Sėkmingai moterų „Laser Radial“ jachtų klasėje startavusi tituluočiausia šalies buriuotoja Gintarė Volungevičiūtė Scheidt po antrosios varžybų dienos su 13 baudos balų, skaičiuojant trijų geriausių plaukimų rezultatus iš keturių, smuktelėjo į trečią vietą iš antros. Ketvirtadienį trečiąjį plaukimą lietuvė baigė aštunta, o ketvirtajame finišo liniją kirto ketvirta.

Lydere su 10 baudos balų tapo ketvirtąjį plaukimą laimėjusi danė Anne-Marie Rindon, tik dėl pergalės etape lenkianti į antrąją poziciją pakilusią belgę Evi Van Acker, kurios sąskaitoje taip pat 10 baudos balų.

Taip pat šioje klasėje startuojanti Viktorija Andrulytė trečiajame plaukime finišavo 28-a, ketvirtajame – 23-ia ir su 52 baudos balais bendroje įskaitoje nukrito į 22-ą vietą tarp tarp 40 dalyvių.

Į 38-ąją poziciją tarp 40 dalyvių su 118-a baudos balų nukrito „RS:X“ burlenčių klasėje startuojantis Juozas Bernotas. Jis trečiojo plaukimo nebaigė, o ketvirtąjį ir penktąjį baigė 32-as.

Lyderiu tapo lenkas Piotras Muszka (27), lenkiantis Izraelio atstovą Nimrodą Mashiahą (28) bei kitą Lenkijos atstovą Przemyslawą Marczynskį (30 baudos balų).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.